Олександр Корнійчук: «Області, як вотчини, ніхто нікому не роздає» Олександр Корнійчук: «Області, як вотчини, ніхто нікому не роздає»

Олександр Корнійчук з 2016 року очолює Хмельницьку ОДА. До цього займався підприємницькою діяльністю, був народним депутатом  України від партії «Удар»…. Далі »

Суд завернув протокол НАЗК, оформлений на хмельницького депутата за конфлікт інтересів Суд завернув протокол НАЗК, оформлений на хмельницького депутата за конфлікт інтересів

Хмельницький міськрайонний суд задовольнив клопотання захисника депутата міської ради Руслана Афійчука і повернув Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) на… Далі »

Фестиваль Respublica з Кам’яця переїжджає до Хмельницького Фестиваль Respublica з Кам’яця переїжджає до Хмельницького

Музичний фестиваль Respublica у 2018 році вперше відбудеться у Хмельницькому. Натомість у Кам’янці-Подільському 22-24 червня відбудеться пре-паті. Про це повідомляється на сторінці Respublica Family Fest…. Далі »

На Хмельниччині спостерігається тенденція до скорочення літніх оздоровчих закладів і таборів На Хмельниччині спостерігається тенденція до скорочення літніх оздоровчих закладів і таборів

У Хмельницькій області у сезоні оздоровчої кампанії “Літо-2018” заплановано відкриття 198 дитячих закладів (9 за­кладів оздоровлення і 189 – відпочинку), що… Далі »

Кам’янець-Подільський суд дав своє бачення факту викриття на хабарництві працівника апарату Кам’янець-Подільський суд дав своє бачення факту викриття на хабарництві працівника апарату

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд відреагував на факт викриття на хабарі один із секретарів суду Хмельницької області при отримані ним 1000 доларів за… Далі »

Гуменецька сільрада обдарує населення рушниками Гуменецька сільрада обдарує населення рушниками

Гуменецька сільська рада Кам’янець-Подільського району провела відриті торги на придбання 3083 рушників та 2695 скатертин. Про це повідомляє портал DoZorro. При… Далі »

Хмельницька влада перевіряє якість харчування у дитсадках після минулорічних “грішків” Хмельницька влада перевіряє якість харчування у дитсадках після минулорічних “грішків”

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин інспектує дитячі садочки на предмет дотримання якості харчування. “Якість харчування дітей в дитячих садочках –… Далі »

На Хмельниччині Фонд держмайна продає лікеро-горілчаний завод та ще 17 об’єктів малої приватизації На Хмельниччині Фонд держмайна продає лікеро-горілчаний завод та ще 17 об’єктів малої приватизації

Фонд державного майна затвердив перелік понад 600 об’єктів малої приватизації на 2018 рік, які реалізовуватимуться через ProZorro.Продажі. Про це сказано в… Далі »