Кам’янець-Подільський суд дав своє бачення факту викриття на хабарництві працівника апарату

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд відреагував на факт викриття на хабарі один із секретарів суду Хмельницької області при отримані ним 1000 доларів за сприяння громадянину С.  у позитивному результаті розгляду справи про адміністративне правопорушення.

Відповідно повідомлення з’явилося на сайті суду.

“Також вважаємо за необхідне повідомити, що за наявній адміністрації суду інформації, справа про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 44 КУпАП, щодо зазначеного громадянина С., станом на 30 березня 2018 року уже декілька днів, як була розглянута  Кам’янець-Подільським міськрайонним судом Хмельницької області, громадянина С. було визнано винуватим у вчинені даного правопорушення  із накладенням адміністративного стягнення у виді штрафу.

Із врахуванням викладеного вище та зважаючи на вид та розміри адміністративних стягнень, передбачених ч. 1 ст. 44 КУпАП, у працівників Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області виникають сумніви в нібито отриманні від громадянина С. працівником суду грошових коштів у  сумі 1000 доларів США за сприяння в позитивному результаті розгляду вищезазначеної справи про адміністративне правопорушення”, – сказано в повідомленні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Вже шахрайство, а не хабар.

  2. гроші взяли але нічого рішати незбиралися а їм ще зарплати піднімають.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.