У Хмельницькому майже всі сімейні лікарі зареєструвалися в електронній системі eHealth У Хмельницькому майже всі сімейні лікарі зареєструвалися в електронній системі eHealth

На 18 квітня у Хмельницькому майже всі сімейні лікарі зареєструвалися в електронній системі eHealth. “Електронна система відображає 170 медиків первинної ланки. Не… Далі »

Хмельницький перевізник, якому не дісталися “пасажирські лоти”, знайшов крайніх Хмельницький перевізник, якому не дісталися “пасажирські лоти”, знайшов крайніх

Приватне підприємство «АТП Поділля-Тур» просить хмельницьку владу скасувати результати конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування від 23.03.2018 року на… Далі »

У 2017 році комунальні підприємства Хмельницького допустили збитків на майже 30 млн грн. У 2017 році комунальні підприємства Хмельницького допустили збитків на майже 30 млн грн.

За підсумками фінансово-господарської діяльності у 2017 році комунальні підприємства Хмельницького отримли збитків на суму 28,6  млн. грн. (у 2016 році –… Далі »

Україні потрібна якісна медицина, а не псевдореформа Україні потрібна якісна медицина, а не псевдореформа

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко переконана, так звана медична реформа від влади потребує скасування: «Якщо вона запрацює на повну потужність, Україна… Далі »

Корнійчук заговорив про збільшення митних коштів на ремонт доріг Корнійчук заговорив про збільшення митних коштів на ремонт доріг

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук відрапортував про досягнуті домовленості з агрохолдингом «Кернел» розмитнюватися на території Хмельницької області. “Митний експеримент продовжується! Мав зустріч… Далі »