Суд завернув протокол НАЗК, оформлений на хмельницького депутата за конфлікт інтересів

Хмельницький міськрайонний суд задовольнив клопотання захисника депутата міської ради Руслана Афійчука і повернув Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) на доопрацювання протокол про адміністративне правопорушення, складений за ч.1, ч.2 ст. 172-7 КУпАП.

Сьогодні відповідну ухвалу винесла суддя Світлана Дручкова.

Головуюча розпочала засідання з ознайомлення з матеріалами справи. Суть у тому, що НАЗК вважає, що депутат Афійчук допустив порушення антикорупційного законодавства під час голосування на сесії Хмельницької міськради 22 березня 2017 року. Зокрема, він проголосував за питання №62, яким хмельницькому ТОВ «Мега-Транс» надано в користування земельну ділянку площею 14102 кв. м для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств терміном на 10 років. За даними відкритих реєстрів, Афійчук є співзасновникм вказаного підприємства. Тому в НАЗК вважають, що був допущений конфлікт інтересів.

Водночас суддя Дручкова, а пізніше представниця відповідача звернули увагу, що протокол про адмінправопорушення оформлений з помилками (відсутні підписи уповноваженої особи НАЗК, яка складала протокол; у фабулі протоколу не вказуєтсья особа-порушник та конкретно, які допущено порушення).

Санкція адмінстатті тягне за собою накладення штрафу від 100 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 1700-6800 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Не можуть навіть, офіційний документ без помилок скласти. Безграмотні. А зарплати в них ого-го які, за рахунок наших податків.

  2. так їх же там за гроші понабирали)

  3. А в судовому засіданні ці питання суддя не спроможна зясувати ? Це суддя чи мумія ???

  4. А может он дрючит Дрючкову? Вот и результат.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.