На Хмельниччині спостерігається тенденція до скорочення літніх оздоровчих закладів і таборів

У Хмельницькій області у сезоні оздоровчої кампанії “Літо-2018” заплановано відкриття 198 дитячих закладів (9 за­кладів оздоровлення і 189 – відпочинку), що на 15 менше, ніж минулого року.

“Дуже прикро, що у нас не збільшується, а навпаки зменшується кількість наметових наборів. Проте запитайте у дітей, де їм цікавіше спати – в ліжку чи в наметі? Де їм краще купатися – в душі чи в річці? Звісно, перевага однозначно буде на користь наметових таборів. Тому перспективи у них надзвичайно великі. Саме наметове таборування сьогодні на державному, а головне, на реальному соціальному рівні визнано одним із найбільш ефективних механізмів взаємодії з цільовою аудиторією дітей та молоді”, – зазначено в інформації обласного департаменту освіти і науки.

Цьогоріч на оздоровлення та відпочинок дітей буде виділено з місцевих бюджетів 14 млн. 798 тис. грн та залучено  понад 7 млн. гривень.

Разом з тим, якщо в минулому році  перебування дитини в закладі оздоровлення області, в середньому, становило 4 тисячі 423 грн., то в нинішньому році передбачається близько 5 тисяч 491 гривні.

Довідка НГП. На Хмельниччині у 2017 році за­безпечено оздоровленням та відпо­чинком 47578  дітей, що становить  34,4% від загальної чисель­ності дітей шкільного віку, із них: 12171 дітей – оздоровленням (8,8%)  та 35407 дітей – відпочинком (25,6%).

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А на Україні спостерігається тенденція до скорочення майбутнього України.

  2. за винятком військово-патріотичного табору ” Форпост” від клубу ” Пульсар ” ( Нетишин) в області немає жодного!!! офіційного наметового табору, тому ця стаття – суцільня брехня

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.