Гуменецька сільрада обдарує населення рушниками

Гуменецька сільська рада Кам’янець-Подільського району провела відриті торги на придбання 3083 рушників та 2695 скатертин.

Про це повідомляє портал DoZorro.

При очікуваній вартості в 550 тисяч гривень під час проведення аукціону учасники суттєво скинули ціну. Економічно найвигіднішу – 417,5 тисяч гривень, запропонував ФОП Тамбулатов Олександр Володимирович, пропозиція якого наразі проходить перевірку тендерним комітетом. Крім того участь у торгах взяли столичні ТОВ «ТКС Пром» та «ТК-Домашній Текстиль», а також киянин Іван Нікітін.

Призначенням скатертин та рушників має подарунковий характер.

«У нас об’єднана територіальна громада, до складу якої входить 21 село. І ми даружмо людям подарунки на день села», – прокоментувала закупівлю голова тендерного комітету Олена Міщенко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Придурки. За ці гроші можна дорогу полагодити або дитячик садок чи ФАП відремонтувати.

  • В цьому селі все відремонтовано і зроблене. це Гуменці. Там податки платить цементний завод і птахофабрика АВІС. в них на село бюджет більший чим у великих міста.

   • Є таке. В інші громади держави надає підтримку з державного бюджету у вигляді субвенції. Так з Гуменець, навпаки, йде реверсна субвенція, тобто забирають частину коштів з місцевого бюджету до державного.

 2. там нетільки пів мільйона викидають на рушники а на свою зарплату не менше 20 мільйонів але школи закривають дороги ужасні і все сходить бо вміє рішати……

 3. В Головихи зарплата тільки 575тис. врік в два рази більша ніж в мера Хмельницького.

 4. Голова тендерного комітету каже що в них 21 село невірю що у всіх селах все відремонтовано тільки залишилося купляти рушники.

 5. Да,только кроме нее никто не получает такую зарплату,даже хирурги в Хмельницком. Она сама принимает решение по финансированию. Раз такая умница,живи на минимальную,работай на громаду! Так нет же,сначала о себе любимой думает. Молодец!

 6. Рішення приймає не сама а депутати сільської ради напевно вони дуже далекі що підтримують такі дебільні рішення далиб хворим дітям.

 7. Скажу лише одне. У мене бабка живе в одному зі сіл, що входить до громади. Так вона дуже радується якимось подарункам. На селі старші люди мають менталітет інший і для них подарунки на халяву дуже позитивне явище. Інша річ що за бюджет громади купуються та підкуповують виборці громади, так би мовити лояльне ставлення влади ОТГ. Підкуп виборців у прихованій формі за їх же гроші.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.