Шляховики Хмельниччини розтендерили 106 млн грн. на “дороги Гройсмана”

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області розіграла на двох тендерах 106,4 млн грн на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир-Чернівці.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

При мінімальній конкуренції переможцем стало ПрАТ “Хмельницьке ШБУ-56″. Зокрема, підрядник за 71,7 млн грн виконає ремонт дороги Житомир-Чернівці на ділянці км 242+470 – км 245+350. На аукціон заявилося ще дві фірми – ТОВ “Енергетично-дорожнє будівництво” (Канів, Черкаська область) і ТОВ “СТЛ+М” (Хмельницький).

Замовник не допустив до аукціон черкащин через невідповідності інформації щодо розміщення асфальтного заводу та транспортування асфальтобетону, яке не вписується у тендерні вимоги (не більше двох годин). Однак раніше Адміністративна колегія Антимонопольного комітету вважала подібні вимоги замовників дискримінацією учасників.

Пропозиція ТОВ “СТЛ+М” була вищою на 0,09% від ціни ПрАТ “Хмельницьке ШБУ-56″. Під час аукціону жоден з учасників не зробив кроків на пониження.

На торгах з ремонту дороги Житомир-Чернівці на ділянці км 241+200 – км 242+470 було викинуто ТОВ “Енергетично-дорожнє будівництво” і ПП “Полтавабудцентр” через нестиковки асфальтних заводів з вимогами замовника.

Водночас хмельницьке ТОВ “СТЛ+М” знову продемонструвало мінімальну конкуренцію – ціна пропозиції була вищою на 0,2% від заявки “ШБУ-56″.

Згідно з підписаними договорами від 23 квітня, підрядник “Хмельницьке ШБУ-56″ повинне здати всі роботи до 31 грудня 2019 року.

Як відомо, Кабмін затвердив список доріг загального користування державного значення, які підлягають будівництву, реконструкції та ремонту у 2018 році. Окремим розпорядженням уряд Гройсмана затвердив перелік об’єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-03 Житомир — Чернівці.

А саме – на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир-Чернівці на ділянці км 242+470 – км 245+350 передбачено 60,8 млн грн з держбюджету; на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир-Чернівці на ділянці км 241+200 – км 242+470 – 26,8 млн грн.

20 квітня Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що не має стосунку до поганих доріг в Україні і сказав, де можна знайти хороші дороги, збудовані під його керівництвом.

Нагадаємо, що поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінницю) на ділянці км 219+600 – км 221+760 вартістю 43,8 млн грн виграло ПрАТ “Хмельницьке ШБУ-56″.

Довідка НГП. ПрАТ  “Хмельницьке ШБУ-56” опосередковано пов’язують з нардепом від Хмельниччини Сергієм Лабазюком. Раніше це підприємство належало депутату Хмельницької облради Івану Гладуняку. Наразі в реєстрах кінцевим власником зазначається мешканка Чернівців Галина Ставчанська.

У грудні 2016 року співробітники ГПУ та СБУ провели обшуки на ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ і ПП “Аграрна компанія 2004″. За даними слідства, обидві фірми є пов’язаними та фігурують у кримінальному провадженні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Дійсно розтендерили.

  2. А сірожові все мало і мало. Вже горлом пре.

  3. А лобзик всё пилит и пилит.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.