Ремонт дороги держзначення за 44 млн грн. здійснить фірма, близька до нардепа Лабазюка

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендера 6 квітня уклала угоду з ПрАТ “Хмельницьке ШБУ-56” на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінницю) на ділянці км 219+600 – км 221+760.

Загальна вартість робіт становить 43,8 млн грн, повідомляється у системі “Прозорро”.

Усі роботи мають бути завершені до кінця 2019 року. У договорі зазначено, що фірма-підрядник дає гарантію не менше 3-8 років на покладене асфальтобетонне/цементне покриття.

До аукціону замовник не допустив трьох учасників ТОВ “СТЛ+М” (Хмельницький район), ПП ВКФ “Будмонтажсервіс” і ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», зіславшись на не повноту поданих документів.

Єдиним конкурентом на торгах виступило тернопільське ТОВ “Техно-Буд-Центр”, пропозиція якого була вищою на 0,1%.

Довідка НГП. ПрАТ  “Хмельницьке ШБУ-56” опосередковано пов’язують з нардепом від Хмельниччини Сергієм Лабазюком. Раніше це підприємство належало депутату Хмельницької облради Івану Гладуняку. Наразі в реєстрах кінцевим власником зазначається мешканка Чернівців Галина Ставчанська.

Як писав НГП, у грудні 2016 року співробітники ГПУ та СБУ провели обшуки на ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ і ПП “Аграрна компанія 2004″. За даними слідства, обидві фірми є пов’язаними та фігурують у кримінальному провадженні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. От і добре, хай робить. Ше якби автори текста написали де це? Бо не всі знають де ті км +

    • Яка різниця де ЦЕ? Минуло року це підприємство робило декілька дорожніх ділянок по дорозі на Старкон ( в с.Мотрунки та інші). Так ось там місцями асфальт зійшов разом зі снігом….

  2. А лобзик пилит при любой власти.

  3. Кляті аноніми, щоб вам вже повилазило! Кожний день проїзджаю той кусок дороги, що того року робили і кожного разу дякую людям, які робили ту роботу. Небачив я там ям! Самі брехуни нічого робити не вміють аби тільки обгадити когось і ту роботу яка зроблена.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.