Концерт гурту “Неангели” у Хмельницькому можуть скасувати

Проведення концерту гурту “Неангели” у Хмельницькому, який запланований на 15 листопада, сьогодні під питанням.

“Планую звернутися до організаторів з проханням надати підтвердження або спростування претензій до учасників цього колективу з боку громадських активістів. Якщо одержу вичерпні відповіді, тоді намагатимуся, щоб сторони конфлікту поспілкувалися”, – пояснив свою позицію директор обласної філармонії Олександр Драган в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

686659_1441603

Крім цього, 23 жовтня керівник хмельницької молодіжної організації “Сокіл” Віктор Бурлик заявив журналістам про можливий пікет виступу цих артистів.

Як повідомляє 24 канал, “Неангели” зарахували до Топ-7 українських виконавців, які їздять в Росію.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Які ті “соколята” прибацані. У нас є купа людей, які їздять до Росії з різних причин. Одні на заробітки, а інші – до хворих батьків. То давайте їх також внесемо до “ТОП” та не впускатимемо їх до нас!!!

 2. Я пропоную всім активістам не чіпати їх – хай відспівають. Якщо Бабкін виступив, то чого ці не можуть? А потім звільнити Драгана, який пообіцяв Правому Сектору, що Бабкін не виступатиме.

 3. Бурлик рулить містом … звісно ця група справжнє лайно. проте молодь це лайно хаває..той і хай.. проте бацнутий бурлиу може бути проти….і директор філармонії хоче у нього дозволу щоб просили… цікаво…

 4. шо филармонист шо бурлик одно гимно

 5. Уявляю як через декілька років цей прибацаний бурлик разом з дебілами – соколятами будуть ховатися по Польщах та Росіях

 6. Не знаю,хто такі Неангели,але на концерт піду.Принципово.

 7. Пусть Бурлык с Драганом выступят, дуэтом. Шерочка с Машерочкой.

 8. А шо це за “Бурлик”, “Драган” і “Соколята”? Місцеві дурники?Я розумію – у вас в місці більше проблем немає окрім концертів і вистав. А може і є проблеми? Центр міста загажений кіосками з шаурмою, якимись автобусами з грилями, купую реклами. Символ міста, будинок який зображений на магнітах і листівках – бувша пожежна частина – і та загажена якоюсь шаурмою і екраном з рекламою. Центральна вулиця – проскурівська – по ній ж йти неможливо….

 9. У них же ні слуху, ні голосу. Та і розуму теж не має.

  • Це я про Шерочку з Машерочкою.

   • ДА ЧТО ЭТО ТАКОЕ? бурлик уже взял под себя “продюсировать” заезжих артистов. Не много на себя берет этот сопливый трутень родом с моломоленец. Заковать в цепь, и в поле возле моломоленец его, картошку садить, пшеницу. вот как нужно землю любить свою

 10. Дай тёлок посмотреть. Бахните Бурлика по башке кувалдой или в кабинете Корнийчука заприте на пару дней.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.