Хмельницький депутат, який невчасно подав е-декларацію, ігнорує судові засідання

Депутат Хмельницької міської ради ВО “Батьківщина” Олександр Скочеляс без поважних причин пропустив три судових засідань, які стосувалися розгляду адмінправопорушення.

Нагадаємо, що правоохоронні органи склали щодо обранця адмінпротокол за несвоєчасне подання щорічної електронної декларації за 2016 рік. Він порушив ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, яка передбачає штраф від 50 до  100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).

Хмельницький міськрайонний суд розпочав розгляд справи ще у липні цього року. Протягом цього часу розгляд переносився через неявку депутата.

На сьогоднішньому засіданні прокурор наголосив на обов’язковій присутності Скочеляса. Мовляв, без нього не можливий розгляд цієї справи.

На що представниця відповідача, пані Сторожчук заявила, що Олександр Скочеляс у цей час перебуває на засіданні комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Хмельницької міськради (яка опрацьовує проекти рішень до чергової сесії – НГП). Однак підтвердити свої слова будь-яким документом вона не змогла.

Разом з тим, засідання комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища було заплановано на 14.00 18 жовтня, а судове засідання – на 12.00.

У підсумку суддя Володимир Навроцький переніс засідання на 13 листопада.

Як повідомляв рух “Чесно”, Олександр Скочеляс – єдиний депутат Хмельницької міськради, який запізнився з подачею електронної декларації. На 1 травня його декларація була відсутня у Реєстрі електронних декларацій.  З’явилась вона лише 2 травня.

Пізніше Скочеляс звернувся із заявою до місцевої прокуратури на дії поліцейських, котрі хотіли йому вручити протокол про корупційне правопорушення за невчасне подання електронної декларації.

Він пояснив, що в момент вручення протоколу у нього погіршився стан здоров’я і він вирушив на прийом до лікаря. Попри це протокол таки був складений. При цьому, на думку Скочеляса, поліціянти допустилися порушень ст. 256 і ст. 268 КУпАП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. “Пізніше Скочеляс звернувся із заявою до місцевої прокуратури на дії поліцейських…” при тому, що проти нього порушено велику кількість кримінальних справ, поліція боїться їх розслідувати, розуміючи про майбутнє його при президенстві Тимошенко, схоже змінить Авакова.

  2. Судья себя не уважает. Впаял бы штраф за неуважение к суду. Или пухлый ему хату подгонит в очередном новострое.

  3. Хто захистить Скочеляса ? Просто жаль цього крутого хлопця, якого “опускають”

  4. Круто. 1800 штраф. А піар на всі 100 тисяч

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.