Депутат Скочеляс поскаржився на поліцейських, котрі хочуть його притягнути до відповідальності за е-декларацію

Депутат Хмельницької міської ради (ВО “Батьківщина”) Олександр Скочеляс заявив, що про те, що поліцейські хотіли йому вручити протокол про корупційне правопорушення за невчасне подання електронної декларації. У діях правоохоронців він вбачає порушення, а тому звернувся із заявою до місцевої прокуратури.

Копію відповідної заяви обранець виклав у “Фейсбуці”.

За словами Скочеляса, сьогодні у нього погіршився стан здоров’я і він вирушив на прийом до лікаря. У цей момент перед офісом депутата-забудовника шестеро поліцеських намагалися вручити протокол.

“Одночасно мені повідомили про статтю 63 Конституції і намагалися схилити мене до відмови надавати пояснення. Я неодноразово наголошував працівникам поліції, що не відовляюся надавати пояснення, однак на даний час не маю змоги це зробити, оскільки поспішаю до лікаря”, – виправдовується обранець.

Він додав, що протокол таки був складений. При цьому, на думку Скочеляса, поліціянти допустилися порушень ст. 256 і ст. 268 КУпАП. Тому обранець просить прокуратуру дати оцінку діям працівникам поліції.

скочеляс

скочеляс2

Як повідомляв рух “Чесно”, Олександр Скочеляс – єдиний депутат Хмельницької міськради, який запізнився з подачею електронної декларації. На 1 травня його декларація була відсутня у Реєстрі електронних декларацій.  З’явилась вона лише 2 травня.

За несвоєчасне подання електронної декларації передбачено штраф від 850 до 1700 грн (50-100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). НАЗК має проінформувати депутата про те, що він порушив закон, додали у “Чесно”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 30

 1. Для того чтобы составить один протокол про административное нарушение, с максимальными штрафными санкциями в размере 1700 грн., понадобилось шесть полицейских))) и то накосячили. Вредная работа у депутатов, раз со здоровьем такие проблемы( что прям к протоколу замечание не смог дать.

  • Як тут в черговий раз не згадати цитату видатного англійського письменника ІІ-ої половини ХХ-го сторіччя Джорджа Оруелла (соціальний фантаст): «…Люди, які голосують за невдах, злодіїв, зрадників та пройдисвітів не є жертвами. Вони є співучасниками / подільниками…».

 2. у мусоров кризис не только в кадрах но и в мозгах.накосячили снова.

 3. Или шести полицейским нех..р чем больше заняться, или это очевидный заказ.

 4. банда ментов– гопников .и это все из-за 1700 гривен? реформа удалась.

  • Знову ці майже «штатні» коментатори – 3,14здоболи. Ви самі вибрали (або допустили їх вибрання) цих депутатів і … (здогадайтесь самі, кого я маю на увазі), які на закон і, в кінцевому розрахунку, на вас «положили», та радієте з безпорадності поліції, немовби ці поліціянти не з таких як ви. З цього всього можна однозначно і беззаперечно констатувати, що у нас на Україні суспільство «хворе», і правовий нігілізм не один з діагнозів.

 5. Ось чим займаються чеснI пoлiцейськI. Загадайте скiльки з полiцii ви отримали формальних вiдописок!

 6. Шановнi коментатори не ображайте полiцейських !!! Вони непоганi люди ,але ….!

  • то де подяка?

  • Пана О.Скочеляса необхідно терміново призначити Міністром іноземних справ України. На тому “поприщі” його коректність та дипломатичність дійсно надбали б користь Україні (звичайно іронія і сарказм).

   • В нас такого міністерства нема. Треба хоча б назви вивчити, перед тим як писати

    • У Скарженцях є усі можливі “міністерства” – от ще не всі “міністри” приїхали на посади))

  • Вижу Вы уже пошли на поправку, статьи в интернете читаете, комментарии дайте. Может найдёте силы и время и скажите, почему не подали декларацию вовремя? а если совсем со здоровьем все будет в порядке, может и понесёте соответсвующее наказание, а не письма писать…

 7. Ого… Шість(!) поліцейських для вручення протоколу. Пацани, ви реально круті копи!

 8. У знайомої телефон сп..ли за 15 штук. Так у поліції сказали, що у них кадрів не вистачає його шукати. А б..я протокол на тисячу гривень вручити то йопт його шість кабанів знайшлося! Якого лисого я податки плачу на їх зарплату????

  • Я не вірю, що ви платите / платили усі належні податки.

   • Плачу. Не віриш, то й не вір собі. Іди попахай по 12 годин на добу на себе і заплати потім ще податки, тоді й комусь буде цікава твоя думка

    • Тоді плач і плати (гра слів), хоча я ще раз кажу – не вірю. А поки що, як я бачу, “плюють” на думку твою та таких як ти. Факт.
     До речі, з тобою разом я свиней не пас (звертаєшся до мене на “ти”).
     І ще, я впевнений в тому, що ти як я ніколи не “пахав” і не “пашеш” (хіба що “паровозом”), адже зараз на Україні просто розучилися працювати та щось виробляти; усі стали торгувати (Що ваша знайома сама зробила ті 12 телефонів, які в неї вкрали?). Але ж думали, що “промайданять і “”манна небесна” / “печеньки” на них впадуть.
     А тобі, певно, не вдалося влаштуватися в цю поліцію, от з заздрості і хамиш.

     • путенко ты придурок шо ты куришь все время.де идет речь о 12 телефонах.

 9. Корупція зараз важливіша ніж інші склади злочинів.
  Це ж наша основна реформа: побороти корупцію. Усі “борються”!!! Але Ви вдумайтеся – служиві тиждень живуть за наші гроші щоб притягти до відповідальності депутата, який на кілька днів пізніше подав декларацію.
  Вдумайтеся лиш з якою корупцією боремось !!!!
  Не за мільйонні розкрадання і схеми державних чинів!!!
  І це ж 6 поліціянтам дадуть подяки, показники будуть. Звіти на Європу, ми реально боремось з корупцією.
  Що ми реформуємо, з чим ми боремось…

 10. На жаль в нашій хворій країні де все перевернулося з ніг на голову відбуваються дивні речі – людей які розбудовують державу, живуть своєю справою приносять користь людям, забезпечують стабільною роботою (зарплатою) велику кількість працівників а отдже і їх сім’ї зазвичай поливають брудом і створюють надумані проблеми. А Ви всі не думали про те що – такого рівня людина як Алекс, який створив себе сам на моїх очах протягом життя з дитинства, коли загалом усі однокласники на канікулах відпочивали з батьками та просили в них гроші на відпочинок, а Алекс вставав о 3 ранку і весь день важко працював будучі підлітком, йому ніхто не дав все і одразу.
  Стосовно надуманої проблеми – шановні громадяни, колеги, друзі та нажаль вороги, зрозуміють мене лише ті, які так само як Алекс працюють кожного дня, тижня, протягом років та іноді настільки заклопотані, що ненавмисно забувають чи невспівають щось зробити. То що треба за це як писали попередники за карати? Люди схаменіться, як підказує мені здоровий глузд в нашій в лапках демократичній державі представники поліції могли б обмежитись попередженням, бо на мою думку з боку простої людяності кожен з нас має право на помилку, тим паче таку малу та незначущу. Олександр Ковтонюк

  • Ну так и работал бы себе честно Алекс. А так подзаработал денег, вышел на новый уровень, и стал зарабатывать не совсем честно)))

 11. Скочеляс – местный оборотень !

 12. не нужен народу депутат.просто народ ментов не любит.

  • А как их любить??? Если психически больного на Камянецкой застрелили, а депутата Бурлыка от в.о. “Сволота”, который с кувалдой носился по ОДА и крушил все и всех, нет??? Чем он и его действия отличаются от убиенного на ул. Каменецкой? Вот и ответ про ЛюбоФФ!

   • И это только мелкие штрихи их косяков.мусора вообще берега спутали.не охота все на свет божий выносить.но видать прийдеться когда то.

 13. Словили чувака без прав бухого и радуются.да не толь.ко бухой он был .нажрался фена которым закидали город.все торгуют.это ужас .работу не делают платят хуйню всякую в Фэйсбуке.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.