На Чернелівці черговий прорив – Хмельницький сидить без води

За інформацією МКП “Хмельницькводоканал”, що сьогодні з 15 години буде відсутнє водопостачання міста. Аварійно-ремонтні роботи з відновлення водопостачання міста ведуться у посиленому режимі. Очікується, що водопостачання буде відновлено до 23.00 години цього дня.

Адміністрація комунального підприємства “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Як писав НГП, 9 жовтня був зафіксований прорив Чернелівського водогону, який на 80% забезпечує водою місто Хмельницький.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Новина на вашому сайті в 12:30 написано, що місто сидить без води. В тексті написано з 15:00 і 80%. Вдома вода є. 12:50.
  Чому і кому вірити?

 2. Готуйтеся, буде рвати поки Сем і К. не видворять Кавуна і піднімуть тариф за воду.

  • А Кавуну вже є заміна?

  • То ти такий патріот, що хочеш посприяти підняттю тарифів на природне багатство – воду для хмельничан? А хто протягнув підряд за непотрібні турецькі труби для водогону – Кавун??? Хто вкрав і поділив крадені на цьому гроші – Кавун??? Хто підписував платіжні документи – Кавун??? Та ти діду темний, того Кавуна і не знаєш, і в ніц йому не впираєшся! Раніше розберись, писако, звідки ноги проривам ростуть, а потім пиздякай, бо хто вкрав, а Кавуну перед публікою відбувати і робити, і бути на слуху.

   • Хто водогін робив то на всіх бордах по місту написано було

   • Помним, что свобода тогда начала возмущаться, по поводу труб, но резко затихла. так как на подходе были парламентские выборы и Сабию было важно договорится с Лукой про реальную поддержку на округе. что хмельничане, если в парламент надо попасть

 3. Не має чого качати з чернелівки на хмельницький воду…. ми самі без води…… і це ми дуже скоро побачимо …. нехай беруть воду з південного бугу……

 4. Вчера на Выставке не было,сегодня есть!Но горячая очень мутная! Ждем!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.