Хмельницький сидить без води через аварію на Чернелівському водогоні

Сьогодні через аварію на Чернелівському водогоні припинено водопостачання Хмельницького.

Як повідомляє прес-служба міської ради, аварійно-ремонтні роботи з відновлення водопостачання міста ведуться в посиленому режимі. Очікується, що водопостачання буде відновлено вранці 10 жовтня.

Адміністрація комунального підприємства “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Чекайте чергового підвищення тарифу.

 2. А то часом не чернелівські рагулі таким чином черговий раз виявляють своє невдоволення забором води на Хмельницький? Перевірте там їх всіх. Як хтось почне тікати – стріляйте.

  • Беріть воду з південного бугу …. скоро наші керівники району островська і її кодло – залишить красилівський район без води…. ставки спустила і подала на голову отг …. люди не обирайте цю людину до влади …… кандидат як кажуть в народі ні риба ні м’ясо.. … ви там сваряться бийтесь, пишіть –
   а я заробляю…… хахаха….. Островська- така ніж на і правильна….. ружу!

 3. Названі титмчасові незручності – це тільки сигнал про майбутнє екологічне лихо, яке має спідкати хмельничан.
  Будувати водоканал почали розумні люди як тимчасову споруду з розрахунком, що головний водопровід потягнуть з Дністра, знаючи, що Чернелівське джерело не вічне. А наступні керівники міста, радуючи містян тим, що забезпечують їх чи не найякіснішою водою, (насправді так було спочатку) і гадки не мають чи не хочуть мати про наступні наслідки. Красилівчани старшого віку пам’ятають як з пробурених свердловин в Чернелівці, біля Чепелівки, на березі Случі при дорозі на Заставки били фонтани висотою 6-8 метрів. Зникли вони вже років 15 тому.
  Тепер вода з підземних джерел уже висмоктується, що призводить до осідання грунтових шарів і пошкодження будівель,висихання ставків та струмочків, зникнення води в десятках криниць населених пунктів району.
  Неправду кажуть жителям обласного центру про теперішню якість води з чернелівського водогону. Зовсім не та вона тепер, якою була у перші роки його дії. Саме тоді, за державним положенням про його використання, в зоні чернелівського водозабору заборонялося вносити мінеральні добрива, препарати боротьби з шкідниками та хворобами сільськогосподарських культур. Навіть туалети заборонялось влаштовувати без встелення ям політиленовою плівкаю.
  Надто смішним було б твердження, що в даний час хтось дотримується таких вимог. То чи знають хмельничани що п’ють вони воду, настояну на названих “ласощах”.
  Пролягає цей водопровід по землях Красилівського району, але за оренду площ, яку він займає, Хмельницька міскрада в районний бюджет не платить. Вода є одним із видів корисних копалин, але вона дістається хмельничанам теж безкоштовно і, як не парадоксально, в Красилові тарифи на воду значно вищі, ніж в Хмельницькому. Тож, можливо, в районі колись буде таке керівництво, яке, разом з нормальними депутатами, які по-справжньому вболіватимуть за своїх виборців , принципово, як мовиться, розставлять крапки над “і”. Адже минулися часи, коли місцева влада, схиляючи голови до колін, успішно виконувала вказівки зверху – з Москви, Києва чи навіть обласного центру, хоч на місцях це відллунювалось непоправними наслідками. Як не прикро,красилівчани покищо миряться з тим, що у Хмельницькому – доброякісна красилівська питна вода, а на красилівщині від цього розгортається повзуча біда.
  Саме вона, біда, яку приносить, і ще більшу буде приносити, жителям району викачувння води з підземних джерел, може послужити детонатором активного виступу проти такого свавілля, коли люди, в супротив байдужості районної влади, вийдуть до водопроводу з ломами .
  Та й в решті-решт, як уже зазначалдося, чернелівське джерело не вічне. От вичерпається воно, що ж тоді робитиме водопостачаюча служба облцентру?
  То чи наступив час для сучасного керівництва міської ради, її депутатів (обранців від Красилівського району це зовсім гне турбує)і всіх його жителів серйозно задуматись над проблемою водозабезпечення і повернутися до того визначення, за яким чернелівський водопровід вважався тимчасовим, щоб керівництву недалеких наступних років не довелося просити в людей вибачення уже не за тимчасові, а на невизначено на який час, незручності. Адже будь-якими вибаченнями їжі не зготуєш, сорочки не випереш, унітазу, звиняйте, не змиєш.

  • Сумно, не думаю, що сучасні управителі думають про майбутнє…але вода камінь точить і невідомо куди потече…

  • Островській пофіг у неї вибори до ОТГ..
   А відстійники які течуть з каналізації м.Красилів до річки Случ її теж не хвилюють.. .. обжерлись у корінь…

  • Депутаты они не надолго, стратегические цели никто из них даже не ставит. Тут до Чернелёвки трубу никак не заменят, какой Днестр.

  • Написано гарно, але дурниці.
   З чого ви взяли, що рівень води падає через забір води у Чернелівці? Ви провели дослідження? Чи бабка біля під’їзду розказала? Якби ви виїжджали за межі красилівщини то знали б, що те саме відбувається по всій області, а можливо і країни. Чи це теж хмельницькі воду з усієї області випивають? Заливаються просто нею, їм не лізе але п’ють і п’ють.
   Тут скоріше посуха останніх років зіграла роль, а ніж спрага хмельничан до красилівської води.
   Осідання ґрунтових шарів – хоч погугли, що пишеш перед тим, як постити.
   То пишеш, що вода настояна на “ласощах” то потім “у Хмельницькому – доброякісна красилівська питна вода”.

   “на березі Случі при дорозі на Заставки били фонтани висотою 6-8 метрів” – поясни для чого ті фонтани потрібні були. Тоді можливо розберимось куди вони зникли.

   “Та й в решті-решт, як уже зазначалдося, чернелівське джерело не вічне. От вичерпається воно, що ж тоді робитиме водопостачаюча служба облцентру?”
   Вічного нічого немає. Питна вода це глобальна проблема людства.

   “Саме вона, біда, яку приносить, і ще більшу буде приносити, жителям району викачувння води з підземних джерел, може послужити детонатором активного виступу проти такого свавілля, коли люди, в супротив байдужості районної влади, вийдуть до водопроводу з ломами .”
   Якої біди? Проводились якісь дослідження? Будь-ласка оприлюдни їх.

   Ну і на кінець – оця нісенітниця лунає на кшталт промов у селищах первісних людей. В тебе десь такі самі інстинкти грають. Боротьба за ресурси, жадібність. В таких ситуаціях завжди переможцем виходить сильніший. Представ, що ви вийшли з ломами і “перекрили” постачання на Хмельницький. Ти думаєш, що коли про це дізнаються хмельничани не прийдуть з чимось вагомішим за лом і вила і повернуть постачання води? Повернуть. Це інстинкти первісних людей.

   Не потрібно до цього повертатись. Це питання потрібно вирішувати, але з часом. Для цього потрібно проводити дослідження, створювати стратегії розвитку інфраструктури області враховуючи сучасні реалії і прогноз на майбутнє.

   Але проблема у тому, що люди які мали б цим займатись зайнятті пошуком шляху отримання хабаря або розбазарення бюджетних коштів.(це моє припущення у випадку, якщо такі люди дійсно існують)
   І у тебе з ними насправді дуже багато спільного.

  • Козли вже воду зажали

 4. В Днестре вода с химикалиями и какашками поэтому надо тянуть трубу из Одера или Майна.

 5. І шо митися як пити чай як. Дебіли

 6. “Минули часи коли влада схиляючи голови виконувала вказівки зверху…” – гарні слова, таки міняється краіна на краще. Просто не все одразу. Якщо кожен украінець буде вболівати за свою Батьківщину, то й життя буде краще. І в унітази почне подаватись технічна, а не питна вода.

 7. Лукашук капусту зняв, а ви кохайтеся як хочете).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.