Хмельницька облрада внесла зміни до перспективного плану 10 тергромад

Депутати Хмельницької обласної ради внесли зміни до проекту перспективного плану формування територій громад області.

За це рішення сьогодні проголосувала більшість депкорпусу на позачерговій сесії.

Обранці внесли зміни до меж Вовковинецької селищної об’єднаної територіальної громади Деражнянського району, Смотрицької селищної об’єднаної територіальної громади Дунаєвецького району, Красилівської міської та Антонінської селищної об’єднаних територіальних громад Красилівського району, Гуменецької, Жванецької, Слобідсько-Кульчієвецької сільських та Староушицької селищної об’єднаних територіальних громад Кам’янець-Подільського району.

Також утворено Олешинську сільську об’єднану територіальну громаду Хмельницького району і Солобковецьку сільську об’єднану територіальну громаду Ярмолинецького району.

олешинс_ка_2017-1

У ході обговорень представники об’єднання “Самопоміч” виступили проти затвердження Крупецької сільської об’єднаної громади Славутського району. За їхніми словами, не всі сільські ради готові гуртуватися довкола Крупця, а мають намір об’єднатися з Нетішином. У підсумку це питання було відхилено більшістю депутатами ради.

Питання Баламутівської сільської об’єднаної територіальної громади Ярмолинецького району обранці також зняли з розгляду.

Загалом, на Хмельниччині планується утворити 44 об’єднаних тергромади.

Як писав НГП, Центральна виборча комісія оголосила проведення перших місцевих виборів у семи територіальних громадах Хмельниччини на 29 жовтня.

Вибори пройдуть у Городоцькій міській ОТГ, Слобідсько-Кульчієвецькій сільській ОТГ (Кам’янець-Подільський район), Антонінській селищній ОТГ (Красилівський район), Красилівській міській ОТГ, Олешинській сільській ОТГ (Хмельницький район), Солобковецькій сільській ОТГ (Ярмолинецький район), Грицевській ОТГ (Шепетівський район).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Яцковському вже виписують премію

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.