Корнійчук: боротьбу з “лісовою мафією” саботує екоінспекція

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук визнав, що питання незаконних вирубок лісів області, досі не вирішено.

“Усі мої звернення з конкретними фактами залишились у екологічній інспекції без конкретної відповіді. Це ще один красномовний приклад «діяльності» екологів області. Інших важелів впливу на сьогодні голова ОДА, на жаль, не має”, – наголосив він в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

Раніше очільник ОДА оглядав на гелікоптері лісові насадження Хмельниччини на предмет незаконної вирубки.

Як писав НГП, рік тому Олександр Корнійчук оголосив війну “лісовій мафії” Хмельниччини.

На цю тему більше читайте у публікації “Хто кого: Корнійчук чи “лісова мафія”?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 33

 1. Та який до біса саботаж??? Екологи просто “в долі”!

  • Яка “доля” якщо порушники природоохоронного законодавства катються в маслі і на ренджах а інспектори в болоті і на нівах

 2. зараз усі в долі – так як один одного криє! Питання чому тільки зараз корнійчук підняв зад і почав “ворушитись” адже ліс як різали так і ріжуть…… а керує областю хто???
  приклад потрібно брати із “батька” з Білорусії…..

  • Ну Корній чуть більше року керує, мабуть розбирався не рубав з плеча. Тоже правильно.

 3. Хоча голову Деражнянської РДА і зняли, в т.ч., кажуть, і за це, майже кожен день на ст. Богданівці автомобілями ЗІЛ-131 возять свіжезрізану деревину (кругляк) з Деражнянського району. І що, це ніхто не бачить?

  • Возять польовими дорогами.

   • І загружають цей ліс у вагони на площадці біля ст. Богданівці, яка раніше належала (а може і зараз належить) військово-будівельній організації.

  • Я повідомив про конкретний випадок з конкретною адресою (і це не перший раз), чому ніхто не звертає увагу? Ато АТО, в мене таке враження, що в основному тут коментарі тільки по3,14здіти… та вирішити якісь свої особисті питання: від зведення рахунків до набуття політичних девидентів “місцевого розливу”…
   Де ж той “свідомий” “Анонімний” (хай покаже,як любить Україну, збере там “активістів”…)?

   • Так, тут всі 3,14здять. Ти листм пиши в органи. Стукачок

    • Це був тест на твою ….
     Тепер видно, що ти “активуєшся” тільки там, де твоїм кукловодам потрібно, і за гроші / посаду чи іншу вигоду.
     А так, ти просто звичайний 3,14здобол та недорозвинутий і невихований фуліган.
     А можливо, і сам берешь участь у вказаній мною оборудці.

 4. Ну,так нет же экологов уже! Вперед,работайте АПК . Интересно,кто там самый умный?

  • Ага – зараз! Вавринчук ще декілька місяців мінімум крісло задом гріти буде і лише потім, добряче відпочивши, знову через суд поновиться на роботі

  • голова ода не бореться з лісовою мафією а очолює її !!!!!

 5. а нахіба нам губернатор? якщо в нього все хтось винен

 6. Читаю интервью губернатора Корнейчука и недоумеваю , так и приходит в голову древнейшая народная мудрость: “Лови вора, громче всех кричит – вор”

 7. Який саботаж з боку екоінспекції? Жодного конкретного факту щодо розкрадання лісу губернатор до екологічної інспекції не надавав 100%. А якщо такі листи є то їх якнайскоріше портрібно оприлюднити, щоб усім стало зрозуміло хто насправді саботує роботу. Доречі нейму віри яким чином саботує роботу екоінспекція зі штатом до 50 посад з яких до 19 інспекторського складу (на усю область!!!!) і яких важілів не вистачає голові ода зі штатом в 300 в ОДА та ще до 500 при РДА.

 8. На скільки мені відомо, на усіх об’єктах де здійснювались перевірки екологічною інспекцією з питань випалювання деревного вугілля, у суб’єктів господарювання були наявні дозволи видані тою ж таки ОДА в особі Департаменту екології та природних ресурсів. А чому губернатора майже 2 роки щодо незаконних дій департаменту екології і чути не було і раптом його осенило “на ліво на право” видають дозволи.

 9. Як з рибою, так і з лісом, з вашої сторони пане губернаторе, щось тут не чисто

  • Да зі ставками пан корней як і ядуха опікся….. і ще більше обпечеться якщо і далі буде брати взяти від ПАТ Хмельницькрибгосп….. ці клоуни йому недавно занесли черговий транш і ходять і хваляться що все порішали…. і далі не сплачують податки та спускають воду без дозволів…
   Саме цікаве було коли Байдич В.І. адміністратор МРЕВ заніс корнійчуку 200 тис грн. А потім ходив і хвалився що той дав спустити став у с.Кузьмин без дозволу на спецводокористування і це вже знає кожна бабка на лавці….. ганьба! Для чого він себе так низько пропускає.. .. люди ж все ж знають….. скоро погорить 100 % листи полетіли до столиці……

 10. Хіба з перхотью боряться гілотиною? А хіба не шкода тих майже 30 дітей, які працювали в департаменті екології, і які наразі у “підвішаному стані”? В чому вони винуваті?

 11. Корнійчук блефує ! Як голова громадської ради при екоінспекції стверджую, що для прикладу, в нього на столі Акти інспекції по Красилівлісу на 2.5 ляма, Акти по Подільських товтрах і ін. без руху. Згідно ж

 12. Згідно ж з делегованими від облради повноваженнями та Закону про місцеві адміністрації саме на головуОДА покладено відповідальність по захисту “води, землі,лісу, повітря” тобто екології. Поганому танцюристу партнерка завжди невміла.

  • Правильно. Через департамент екологіі, але якщо в тому лепартаменті нема кому підписати документи, то як це робити. І ще Ви, напевно, не розрізняєте, де робота ОДА, а де – інспекціі. Тому не лізьте. Ще один еколог знайшовся

 13. Корнійчук під час звіту свого на сесії облради заявив,що лісову мафію подолано! ))))

 14. корнею понравилось насыпать по крупному…..что бы пацаны типа бурлика понимали кто папа))))))…..корней не останавливайся..

  • А ВІН І НЕ ЗУПИНЯЄТЬСЯ З 2012 РОКУ !!!! КОЛИ НЕ РОЗРАХУВАВСЯ ЗА ВИБОРАМИ З ПРАЦІВНИКАМИ ШТАБІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ !!!

 15. То Байдич крутий чувак,а я думала придурок! Ставки розводить,роботу закинув. А те що в нього язик зо три метри це точно. Таке патяколо треба гнати в шию. Гуменний не може його притиснути?

 16. А при чому тут Гуменний?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.