Маловідома фірма з Луганщини за 1,2 млн. грн відремонтує хмельницький тролейбус

Комунальне підприємство “Хмельницькелектротранс” за результатами тендера 2 жовтня уклало угоду з ТОВ “Елтранс сервіс ЛТД” (Рубіжне) на проведення капітального ремонту тролейбуса пасажирського ЗіУ-9Г, 1993 року випуску загальною вартістю 1,19 млн. грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Переможець торгів здійснить капітальний ремонт механічного обладнання; внутрішнього та зовнішнього кузового обладнання; пневматичного та гідравлічного обладнання; електрообладнання і електроапаратури; заміна допоміжного електрообладнання та приладів освітлення.

Всі роботи мають бути виконані до 2 грудня цього року.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “Елтранс сервіс ЛТД” зареєстровано у серпні 2017 року у Рубіжному Луганської області. Засновником та директором є Геннадій Радованець, який прописаний в окупованому сепаратистами Стаханові (теперішня Кадіївка).

Пан Радованець також є директором ТОВ “Донбаселектротранс”, яке працює в окупованому Стаханові; і засновником ТОВ “Елтранс сервіс”, що також зареєстроване у Стаханові.

Як иисав НГП, у 2016 році КП “Хмельницькелектротранс” капітально відремонтував два тролейбуси.

Як відомо, Хмельницьке тролейбусне депо розраховане на 100 одиниць рухомого складу, але на 01.01.2016 р. в експлуатації знаходилось 105 пасажирських, 2 спеціальних та 3 учбових тролейбуса.

Середній строк експлуатації пасажирських тролейбусів на 01.01.2016 р. становив 22,1 роки. 91 пасажирських тролейбусів відпрацювало встановлений термін експлуатації (10 років), або 86,7 % наявної кількості рухомого складу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Це дезінформація. Договір не підписаний.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.