У Симчишина замовили капремонт ще одного тролейбуса за 950 тисяч

КП “Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” 2 вересня оголосило електронні закупівлі на капітальний ремонт тролейбуса марки ЗіУ 682 загальною вартістю 950 тис. грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Замовник планує замінити механічне обладення, внутрішнє і зовнішнє кузовне обладнання, електроапаратуру, пневматичне та гідравлічне обладнання, прилади освітлення.

Як писав НГП, Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” 26 квітня цього року уклало договір з ФОП Речиц Наталія Григорівна (Кривий Ріг) на капітальний ремонт одного тролейбуса. Наразі тролейбус поставлений на лінію і курсує за маршрутом Катіон-Озерна.

Як відомо, Хмельницьке тролейбусне депо розраховане на 100 одиниць рухомого складу, але на 01.01.2016 р. в експлуатації знаходилось 105 пасажирських, 2 спеціальних та 3 учбових тролейбуса.

Середній строк експлуатації пасажирських тролейбусів на 01.01.2016 р. становив 22,1 роки. 91 пасажирських тролейбусів відпрацювало встановлений термін експлуатації (10 років), або 86,7 % наявної кількості рухомого складу.

Довідково. Тролейбус марки ЗіУ 682 знаходиться в серійному виробництві з 1972 року до нині, зазнавши кілька модернізацій. У 1990-х роках на основі ЗіУ-682 інші виробники тролейбусів, організовані переважно на базі ремонтних заводів, розробили свої варіанти цієї машини («клони»). Всього було побудовано більше 42000 тролейбусів сімейства ЗіУ-682, що дозволило їм стати найчисельнішою моделлю тролейбуса у світі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Правильно, а відкат у якому розмірі? Краще б акумулювали кошти на придбання нових, а то кастрюлеголові розбазарюють кошти територіальної громади, і ніхто іх поки що не перевіряє на доцільність та ефективність…..

    • Басистий закрий свій брудний рот. Свободівська влада цього року закупить 10 тролейбусів і 2 капітально відремонтує. Це більше ніж за останні 10 років

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.