ФОП з Кривого Рогу за мільйон виконає капремот вживаного хмельницького тролейбуса

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” 26 квітня уклало договір з ФОП Речиц Наталія Григорівна (Кривий Ріг) на капітальний ремонт одного тролейбуса.

Загальна вартість угоди становить 947,4 тис. грн, повідомляється у системі «ProZorro».

Згідно з прописаними умовами, переможець торгів зобов’язаний при проведенні робіт дотримуватися Правил ремонту колсіних транспортних засобів, затверджених Наказом Мінінфраструктури від 28 листопада 2014 року №615; застосовувати вузли агрегати, складові частини та системи, передбачені технологчною документацією виробника ТЗ.

Ремонт тролейбуса має бути завершений за два місяці.

Конкурентами на електронних торгах виступили три учасника: ПАТ “Київський завод електротранспорту”, який запропонував ціновий діапазон капремонту тролейбуса від 1 млн. 120 тис. грн. до 1 млн. 185тис. грн; КП “Чернігівське тролейбусне управління” – 1 млн. 150тис.грн.; КП “Тролейбусне депо №2” (Харків) – ціновий діапазон від 1 млн. 50 тис.грн. до 1 млн. 180 тис. грн.

Як писав НГП, на початку березня міський голова Олександр Симчишин анонсував виділення з міського бюджету 900 тис. грн на капітальний ремонт непридатного тролейбуса.

Довідка НГП. Хмельницьке тролейбусне депо розраховане на 100 одиниць рухомого складу, але на 01.01.2016 р. в експлуатації знаходилось 105 пасажирських, 2 спеціальних та 3 учбових тролейбуса.

Середній строк експлуатації пасажирських тролейбусів на 01.01.2016 р. становив 22,1 роки. 91 пасажирських тролейбусів відпрацювало встановлений термін експлуатації (10 років), або 86,7 % наявної кількості рухомого складу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Те, що був проведений конкурс – непогано. Але виникає запитання: а що в Хмельницькому і області не має підприємств з відповідною матеріально технічною базою для такого ремонту? Там же переважно чорний метал, електро-, газозварювальні, токарні, фрезерувальні роботи; і мабуть завсім не важко при проведенні робіт дотримуватися Правил ремонту колсіних транспортних засобів, затверджених Наказом Мінінфраструктури від 28 листопада 2014 року №615; а закупити і застосовувати вузли агрегати, складові частини та системи, передбачені технологчною документацією виробника ТЗ – хіба не може якийсь місцевий ФОП? А КП “Електротранс” що не міг би бути генпідрядником а решта виконавців як субпідрядники? Хто розуміється на виробництві – виправте мене, “или плюньте мне в морду лица”

  • а хто заважав брати участь в конкурсі? Прозорий конкурс, всі хто хотів, взяв участь.

 2. Невже дійсно наше місцеве тролуправління самостійно не може відремонтувати так необхідний їм тролейбус ? Або взяти у підрядники місцевих. Просто смішно аж гірко від таких тендерів. Самчишин Аууу.

  • Умник, прийди сядь в кресло директора и порули. Через год с тебя спросим, как ты нарулил…..

 3. Прохання до НГП відслідкувати та повідомити всім як цей ПП з Кривого Рогу буде виконувати договірні зобовязання, невже своїх “спеців” буде командирувати до нашого міста, платити добові, надсилати комплектуючі, тощо. Тут є елементи корупції, які надалі висвітляться. А наскільки нам відомо очолює тролуправління депутат міської ради.

  • Кілька слів від тролейбусників:
   Весь поточний і капітальний ремонт тролейбусів забезпечує КП “Електротранс”.
   В даному випадку мова йде про ремонт одного тролейбусу, взагалі непридатного для використання. Від цього тролейбуса залишилася тільки рама. Його ремонт передбачає заміну компонентів на 80%. Це фактично новий тролейбус.
   Даний тендер – це експеримент. Підприємець робить подітні капітальні ремонт найдешевше в країні і виграв конкурс. Такі ремонт в нього замовляють інші тролейбусні управління.
   Якщо и подивитеся на інші цінові пропозиції, то вони набагато вищі. В Хмельницькому такий ремонт коштував би до 2 млн.грн.
   Тут ціна 974 тисячі.
   Підприємцю проплачується аванс, усі роботи він робить за свої обігові кошти. Місто отримує на 80% новий тролейбус.

 4. “Непридатний для використання” часом не горів біля СБУ? І яким чином підлягає ремонту “непридатний”,він уже списується з таким діагнозом. Гоните дурня влада і депутати. По всій Україні збираєте свободівські ПП і переганяєте громадські кошти. Таким же макаром, без “прозоро” квіти закуповуються в Білій Церкві для парку Лукіним. Тернопіль і Вінниця вже не прозорі, а Білоцерківські побратими саме в темі.

  • Ти повністю правий, такі списуються на металолом. ПП його зробить і буде новий трол.

 5. Тролейбуснику.
  1.Якщо “Весь поточний і капітальний ремонт тролейбусів забезпечує КП “Електротранс” виникає запитання: а чому у вас така велика ціна ремонту? Той ФОП що благодійна організація? Чи ремонт буде “тяп-ляп”?
  2.”Даний тендер – це експеримент”. Якщо експеримент – то цікаво. А якщо “схема”?
  3.А яка сума авансу? Гарантії?
  ЗОРРО
  Дякую за фаховість
  Анонімному
  Чьих будешь?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.