Про «Шахтар», ковбасу і новий спорткомплекс у Хмельницькому Про «Шахтар», ковбасу і новий спорткомплекс у Хмельницькому

Відповідаючи на запитання журналістів після перегляду матчу між «Шахтарем» та «Тулузою» у 2009 році, вже колишній президент Леонід Кучма, згадував:… Далі »

У хмельницьких тролейбусах на 100 платних пасажирів припадає 186 пільговиків – моніторинг У хмельницьких тролейбусах на 100 платних пасажирів припадає 186 пільговиків – моніторинг

За результатами відстеження пасажиропотоку у громадському транспорті Хмельницького, який проводився на початку квітня, у тролейбусах на 100 платних пасажирів припадає… Далі »

Нардеп з Хмельниччини Мельник не бачить потреби у розміщенні аудіозаписів засідань бюджетного комітету Нардеп з Хмельниччини Мельник не бачить потреби у розміщенні аудіозаписів засідань бюджетного комітету

Заступник голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету Сергій Мельник (187 виборчий округ) не бачить потреби у розміщенні аудіозаписів засідань… Далі »

На відновлення роботи хмельницького аеропорту необхідно 45-50 млн. грн – ОДА На відновлення роботи хмельницького аеропорту необхідно 45-50 млн. грн – ОДА

На відновлення роботи хмельницького аеропорту необхідно 45-50 млн. грн. Про це сказав заступник директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктиури –… Далі »

Кам’янець-Подільський запрошує на ювілейний фестиваль середньовічної культури “Форпост” Кам’янець-Подільський запрошує на ювілейний фестиваль середньовічної культури “Форпост”

Із 7 до 9 травня Кам’янець-Подільський продовже фестивалити. Минулими вигідними місто приймало фест «Кам’янецька турка» та фотовиставку «Кава в стилі… Далі »

Як змінилися зарплати і пенсії з 1 травня Як змінилися зарплати і пенсії з 1 травня

В Україні з 1 травня, згідно із законом про держбюджет на 2016 рік, зросли соціальні стандарти. В цілому підвищення склало… Далі »

Хмельницьким підприємцям покажуть, як шукати європейські інвестиції Хмельницьким підприємцям покажуть, як шукати європейські інвестиції

25-26 травня у Хмельницькому відбудеться “воркшоп” для підприємців, де вони можуть представити свої проекти та ідеї, а італійські спеціалісти допоможуть… Далі »