У Хмельницькому встановили рекорд флешмобом “жива вишиванка” У Хмельницькому встановили рекорд флешмобом “жива вишиванка”

На День вишиванки у Хмельницькому створили живу фігуру-вишиванку. Участь у акції взяли 524 особи. Як зазначив представник книги рекордів України, раніше… Далі »

Депутат Іващук просить облраду достроково припинити його повноваження Депутат Іващук просить облраду достроково припинити його повноваження

Депутат Хмельницької обласної ради від Аграрної партії і голова наглядової ради ТОВ НВА «Перлина Поділля» (Білогірський район) Петро Іващук написав… Далі »

Постаукціонне: люди з Прибузької, 65 продовжують боротьбу за землю Постаукціонне: люди з Прибузької, 65 продовжують боротьбу за землю

Оскільки міська влада не прислухалась до скарг і продала права оренди землі на аукціоні на вул. Прибузькій, 65, сьогодні близько… Далі »

Орієнтовна вартість будівництва канатної дороги у Кам’янці-Подільському може бути 10 млн. доларів Орієнтовна вартість будівництва канатної дороги у Кам’янці-Подільському може бути 10 млн. доларів

Будівництво оглядової канатної дороги в каньйоні річки Смотрич по периметру Старого міста Кам’янця-Подільського – це наразі лише проект, говорити про… Далі »

Хмельницька міськрада за крок до розв’язання “базарної епопеї”: частина кіосків “Бартерсервісу” відійшла під шефство ринок “Ранковий” Хмельницька міськрада за крок до розв’язання “базарної епопеї”: частина кіосків “Бартерсервісу” відійшла під шефство ринок “Ранковий”

Депутати Хмельницької міськради погодили технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Геологів, 13 площею 55657 кв. м (кадастровий номер 6810100000:10:001:0057)…. Далі »

Корнійчук ввів посаду додаткового заступника, якого ліквідував Ядуха Корнійчук ввів посаду додаткового заступника, якого ліквідував Ядуха

Новопризначений очільник Хмельниччини Олександр Корнійчук переглянув структуру апарату облдержадміністрації. Про це зазначено у його розпорядженні від 29 квітня. Зокрема, ліквідовано в апараті… Далі »

Уряд виділив 68,4 млн. грн для Хмельницької області на фінансування інвестпроектів за кошти ДФРР Уряд виділив 68,4 млн. грн для Хмельницької області на фінансування інвестпроектів за кошти ДФРР

Уряд затвердив перелік інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2016 році за рахунок коштів державного фонду… Далі »

Прокурор Хмельниччини: зростання кількості кримінальних правопорушень свідчить про низький рівень роботи “органів” Прокурор Хмельниччини: зростання кількості кримінальних правопорушень свідчить про низький рівень роботи “органів”

За ініціативи прокуратури Хмельницької області вчора відбулась міжвідомча нарада щодо стану попередження, профілактики кримінальних правопорушень та стану досудового розслідування. У… Далі »

Місцеві вибори 2015 року. Схеми? Місцеві вибори 2015 року. Схеми?

ПРЕАМБУЛА: 1.«Как украсть миллион» (англ. How to Steal a Million) — комедийный фильм-ограбление режиссёра Уильяма Уайлера с Одри Хепбёрн и Питером О’Тулом в главных ролях. 2.Закон Украіни Про здійснення державних закупівель Стаття… Далі »

Зупинку “Торговельний центр” перенесуть до “Ощадбанку” Зупинку “Торговельний центр” перенесуть до “Ощадбанку”

Зупинку «Торговельний центр», або, як її за звичкою називають хмельничани, «П’яте колесо», невдовзі перенесуть у заїзну кишеню біля «Ощадбанку». Як… Далі »

У мерії планують запровадити пакрувальний збір із ласих стоянок на хмельницьких ринках У мерії планують запровадити пакрувальний збір із ласих стоянок на хмельницьких ринках

Хмельницька міська рада прийняла рішення відправити на конкурс дві земельні ділянки для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів…. Далі »

На місці залізяччя хмельницького “Співочого поля” з’явиться два футбольних поля за 3 млн. грн – Симчишин На місці залізяччя хмельницького “Співочого поля” з’явиться два футбольних поля за 3 млн. грн – Симчишин

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин заявив: як тільки-но команда ТОВ “Епіцентр К” звільнить територію у районі Південного Бугу від металобрухту,… Далі »