У Хмельницькому хочуть змусити таксистів-нелегалів працювати “по-білому” У Хмельницькому хочуть змусити таксистів-нелегалів працювати “по-білому”

Представники Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області спільно з патрульною поліцію готують рейди з перевірки наявності дозвільних документів у водіїв хмельницьких… Далі »

У Кам’янці-Подільському можуть відмовитись від централізованого постачання гарячої води У Кам’янці-Подільському можуть відмовитись від централізованого постачання гарячої води

У Кам’янці-Подільському думають над відключенням централізованого постачання гарячої води. Такий висновок можна зробити за результатами сьогоднішнього брифінгу генерального директора КП… Далі »

На придбання трьох нових тролейбусів не вистачає 1,2 млн. грн – Паламарчук На придбання трьох нових тролейбусів не вистачає 1,2 млн. грн – Паламарчук

У Хмельницькому закінчилась тендерна процедура з закупівлі нових тролейбусів. Участь у тендері взяли дві компанії: “Богдан Моторс” з Луцька та… Далі »

У центрі Хмельницькому діє мораторій на приватизацію комунальних приміщень. Але не на всі У центрі Хмельницькому діє мораторій на приватизацію комунальних приміщень. Але не на всі

Начальник міського управління комунального майна Мирослав Трещов пояснив, що у центрі Хмельницькому діє мораторій на приватизацію комунальних приміщень, але не… Далі »

Красилівській центральній районній бібліотеці виділили понад 200 тис. грн. на заміну опалення Красилівській центральній районній бібліотеці виділили понад 200 тис. грн. на заміну опалення

У Красилові завчасно готуються до наступного опалювального сезону. З метою забезпечення енергоефективності, наразі проводяться роботи по капітальному ремонту системи опалення… Далі »

На Кам’янеччині тимчасово закриють дві школи На Кам’янеччині тимчасово закриють дві школи

Про це стало відомо в ході робочої поїздки голови районної ради Бориса Беца в Китайгородську та Гуменецьку об’єднані територіальні громади…. Далі »

На Старокостянтинівщині діти написали 700 солдатських трикутників для воїнів АТО На Старокостянтинівщині діти написали 700 солдатських трикутників для воїнів АТО

Загалом понад сім сотень листів-трикутничків написали школярі Старокостянтинівщини захисникам України  у рамках патріотичної акції “Солдатський трикутник – воїну АТО”. Ініціювала… Далі »

У перспективі хмельницькі землі, на яких пустують комунальні приміщення, можуть відійти під забудову У перспективі хмельницькі землі, на яких пустують комунальні приміщення, можуть відійти під забудову

У перспективі хмельницькі землі, на яких пустують комунальні приміщення (а це близько 5200 кв. м), можуть відійти під забудову потенційними… Далі »

ФОП з Кривого Рогу за мільйон виконає капремот вживаного хмельницького тролейбуса ФОП з Кривого Рогу за мільйон виконає капремот вживаного хмельницького тролейбуса

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” 26 квітня уклало договір з ФОП Речиц Наталія Григорівна (Кривий Ріг) на капітальний ремонт одного тролейбуса. Загальна вартість угоди… Далі »

12 травня у Хмельницькому хлоруватимуть воду 12 травня у Хмельницькому хлоруватимуть воду

З метою дотримання санітарно-епідеміологічного благополуччя міста та поліпшення якості питної води 12 травня міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” проводитиме планову промивку… Далі »