У Хмельницькому хочуть змусити таксистів-нелегалів працювати “по-білому”

Представники Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області спільно з патрульною поліцію готують рейди з перевірки наявності дозвільних документів у водіїв хмельницьких служб таксі.

Про це “Незалежному громадському порталу” заявив новопризначений керівник Управління Укртрансбезпеки Віталій Дзюба.

За його словами, на сьогодні у Хмельницькому легалізована одна служба таксі “700-400”. Решта 15 служб працюють у полі надання послуг радіочастотного ефіру.

“Отримання безтермінової ліцензії обійдеться службі таксі у розмірі мінімальної заробітної плати (з 1 травня мінімалка підвищилася до 1450 грн – НГП). До прикладу, на одній ліцензії можуть їздити до 10 машин таксі. Відповідно, за кожного “ліцензованого” водія служба буде сплачувати податки до бюджету. У тій ситуації, що є сьогодні, ми будемо змушені штрафувати водіїв на 17-34 тис. грн (остаточну суму визначить суд – НГП) за відсутність дозвільних документів на право здійснення пасажирських перевезень у режимі таксі”, – наголосив пан Дзюба.

Він зауважив, що щоденно у Хмельницькому займається пасажирськими перевезення понад 2,5 тис. нелегальних таксистів.

“Насамперед Управління Укртрансбезпеки зацікавлене у підвищенні безпеки перевезень пасажирів та вироблення єдиних правил гри для всіх учасників ринку перевезень. Також нам важлива думка громадськості”, – додав начальник транспортного відомства.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Дуже правильно!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.