На придбання трьох нових тролейбусів не вистачає 1,2 млн. грн – Паламарчук

У Хмельницькому закінчилась тендерна процедура з закупівлі нових тролейбусів. Участь у тендері взяли дві компанії: “Богдан Моторс” з Луцька та “Електрон Транс” зі Львова. Перші запропонували ціну 6 млн 300 тисяч, другі – 4  млн. 613 тисяч за один тролейбус. Тепер впродовж 21 дня комунальне підприємство “Електротранс” має визначитись із переможцем.

Про це на сьогоднішньому засіданні бюджетної комісії повідомив директор підприємства Віктор Паламарчук.

“У нас цього року виділено 12,6 млн., тобто на один тролейбус 4,2 млн. грн. Можливо, доведеться додати коштів, або ж закупити лише два тролейбуси. Це буде вирішуватись після 1 червня, коли побачимо, чи є перевиконання бюджету за перше півріччя”, – зазначив він.

За словами Паламарчука, прибуток від перевезень на нових тролейбусах у порівнянні зі старими щодня більше на 50%. Він припускає, що хмельничани спеціально пропускають по два-три тролейбуси, аби дочекатись нового та поїхати на ньому.

Згідно з програмою розвитку міського електротранспорту, до 2020 роки місто має придбати 15 нових тролейбусів з низькою підлогою, по 3 одиниці щороку.

Також Віктор Паламарчук зазначив, що тендер пройшов без жодних зауважень чи звернень до Антимонопольного комітету не було.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Вам коли хватало, меньше красти, і все буде добре.

  2. Краще два по 6 млн 300 тисяч …що гадати, вовки ситі і вівці цілі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.