У Кам’янці-Подільському можуть відмовитись від централізованого постачання гарячої води

У Кам’янці-Подільському думають над відключенням централізованого постачання гарячої води.

Такий висновок можна зробити за результатами сьогоднішнього брифінгу генерального директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука.

Пан Гордійчук оголосив нову прогнозовану ціну за 1 ГКал гарячої води для населення – 1242, 3 грн., до підняття тарифів цю сума становила 645 гривень 65 копійок. Такий різкий стрибок вартості послуг може спричинити несплату кам’янчанами комуналки, а тому борг КП буде збільшуватись.

Також звучали нарікання на субсидії для громадян, адже, до прикладу, “Хмельницькгаззбут” відмовляється приймати оплату за надані послуги субсидіями та пільгами. Вони вимагають від «Міськтепловоденергії» «живих грошей». Після здороження вартості гарячої води, за попередніми підрахунками, близько 70 % кам’янчан платитимуть за воду по субсидіях.

Також Валерій Гордійчук нарікав на велику різницю в тарифах, адже ціна на газ для КП збільшилась з 1 травня, а тариф на гарячу воду зросте лише з липня, а по суті містяни почнуть платити за спожиті послуги в серпні. Тобто 3 місяці підприємство працюватиме «в мінус».

«Ми хоч сьогодні можемо дати людям гарячу воду, але якою ціною? Треба вирішити, чи доцільно це для міста», – заявив Гордійчук.

Як приклад, він навівТернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Бровари, Житомир – це ті міста, що відмовились від централізованого гарячого постачання.

Щоправда, остаточного рішення, чи буде в Кам’янці-Подільському гаряча вода ще немає.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. А Хмельницькому дають і будуть давати.

  • А хмельницька влада вирішила що в нас доцільно. Хмельничани цей зашморг на шиї витримають.

   • хмельничани платять по старих тарифах якщо ви, хмельничанин, хочете відмовитися і митися в річці, то вперед

    • У Хмельницькому гаряча вода подорожчає на 87,5% або майже до 70 грн. куб – попередні дані. А кінцеві побачими і тоді дійсно – вперед.

 2. В наш час кожний громадянин повинен усвідомити, що владні мужі перекладають на плечі простих громадян існуючі проблеми, а ми повинні навчитись не бути ошукуваними та не давати себе обдурити.

 3. Ця стаття є дуже важливою для громад, їх розвитку і її варто зберегти в закладки, навіть якщо в цей самий момент, коли ви її читаєте, вам здається, що вам це не знадобиться. Тут буде проста і доведена десятками успішних прикладів, порада, якою на цей час скористалися десятки громад і жодної хвилини не жалкують про це. Мова йде про важливий розвитковий проект громади “Сільське питне водопостачання ” http://agropolit.com/blog/65-abetka-dlya-obyednanih-gromad

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.