У центрі Хмельницькому діє мораторій на приватизацію комунальних приміщень. Але не на всі

Начальник міського управління комунального майна Мирослав Трещов пояснив, що у центрі Хмельницькому діє мораторій на приватизацію комунальних приміщень, але не на всі об’єкти.

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу “Ексклюзив”.

“Є перелік об’єктів (комунального майна – НГП), що не підлягають приватизації. Вони розміщені у центральній частині міста: від Кам’янецьго переїзду до вулиці Прибузької, а також від вулиці Кам’янецької до вулиції Свободи. Правда, під дію мораторію підпадають не всі приміщення у цьому квадраті”, – зауважив комунальник.

Як писав НГП, на початку року міський голова Олександр Симчишин доручив профільному заступнику розробити проект мораторію на відчуження комунального майна у центрі Хмельницького.

Причиною такого рішення був популярний та широковідомий механізм приватизації комунальних приміщень, який вже не один рік використовують хмельницькі підприємці. Після того, як орендар зробить у приміщенні комунальної власності капітальний ремонт (здійснить невід’ємні поліпшення), він може претендувати на його відчуження (приватизацію).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. А що таке невідємні поліпшення?

  2. Поліпшення це коли побілити стіни , поклеїти шпалери, пофарбувати вікна чи пол, а все це “погодити” з орендодавцем згідно кошторису, який фактично є липовим, тому ці витрати “враховують” при приватизації. Ця схема запроваджена давно, якою, до прикладу, скористалась приватний нотаріус Палінчак, тощо.

    • Зоро, не брешіть, Палінчак приватизувати приміщення не дали. Бо мораторій на центр діє

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.