У Хмельницькому можуть запровадити мораторій на приватизацію комунальних приміщень

Міський голова Олександр Симчишин доручив профільному заступнику розробити проект мораторію на відчуження комунального майна у центрі Хмельницького.

Про це йшлося на засіданні виконкому 14 січня.

Причиною такого рішення є популярний та широковідомий механізм приватизації комунальних приміщень, який вже не один рік використовують хмельницькі підприємці. Після того, як орендар зробить у приміщенні комунальної власності капітальний ремонт (здійснить невід’ємні поліпшення), він може претендувати на його відчуження (приватизацію).

Граоначальник наголосив, що особливо пильно треба берегти власність міста у центрі. За його словами, площі які здаються в оренду, мають приносити в бюджет стабільний дохід впродовж багатьох років, а не передаватись у приватну власність.

Крім цього, на виконкомі обговоривали можливі способи вирішення цієї проблеми: окремо заносити кожне “привабливе” приміщення до списку комунальної власності, що не підлягає приватизацї, або ж розробити та запровадити мораторій на приватизацію у центральній частині міста. Для цього необхідно буде визначити її межі та пропустити це рішення через сесію.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Зверніть увагу! Продані нежитлові приміщення комунальної власності в 2014 – 2015 році , ціна за м.кв. продажу складала в дол.сша: 126,25,625,69,162,139,360,88,159,158,157 в середньому ціна продажу 2618 м.кв. майна територіальної громади склала 188$/м.кв, або в сумі 492184$ за 11 приміщень, як думаєте відпрацювали затрати на вибори? Спрацювали чи працювали в інтересах громади міста? З 2004 по 2015 рік продано нежитлових приміщень 24933,6 м.кв., тобто 193 об’єкта власності територіальної громади, а в результаті громада втратила по мінімальним підрахункам – 450 001 612,8 грн.

  2. Так.. продадуть всі приміщення, з чого тоді дармоїди будуть собі зарплату брати ? Піклуються про своє майбутнє…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.