Постаукціонне: люди з Прибузької, 65 продовжують боротьбу за землю

Оскільки міська влада не прислухалась до скарг і продала права оренди землі на аукціоні на вул. Прибузькій, 65, сьогодні близько 30 хмельничан знову провели зустріч з керівництвом міста.

Як зазначив представник територіальної громади Григорій Дерев’янчук, якого уповноважили говорити від імені всіх людей, зазначив, що наразі зібрано 60 заяв з вимогою залишити цю землю мешканцям. Він також пригрозив в подальшому передати звернення в правоохоронні органи. Люди вимагають скасувати результати аукціону. Для цього вони вимагають зібрати позачергову сесію.

Міський голова Олександр Симчишин стверджує, що для вирішення цієї проблеми достатньо сісти за стіл переговорів. За його словами, на попередніх переговорах люди були згодні на відшкодування посадженого врожаю. Однак сьогодні вони таке заперечують.

Мер запевнив, що у вівторок, 24 травня проведе перемовини з переможцем аукціону, а в середу – повідомить людям результат. Каже, що проти людей ніхто не піде і буде знайдено компромісне рішення, яке влаштує всі сторони конфлікти.

Як писав НГП, на земельному аукціоні 28 квітня влада продала право оренди на земельну ділянку площею 2,6 га на Прибузькій,65. Переможцем стало Товариство з обмеженою відповідальністю „ГРАСС”.

Водночаспонад 200 хмельничан близько сорок років обробляють спірну земельну ділянку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Де вони цього дебіла Деревянчука Грішку з Давидковець знайшли? Розведе і кине. В Двавидківцях з нього всі сміються.

 2. Люди, візьміть собі нормального адвоката, візьміть громадськість, гоніть від себе тергромаду. Це рекитири і бандити. Медведкука команда.

 3. Тролі і клоуни історіка Симчишина та *смотрящего*Бондаренка ожили.*Краще х… ворту чем першінг в небі*.

  • Я за людей і проти влади. Але Грішка це сміх курам Давидковецьким. А тергромада це сепаратисти Медведчука

 4. Тов Грасс зарєєстроване в Хмельницькому районі с.копистин .Всі податки сплачуються в район.Місто хмельницький получить дирку від бублика.А ви люди будете дихати ядом в центрі Хмельницького від виробництва Грасс як люди в Понінках.

  • Грас працює в Раково. Екологічно чисте європейське виробництво. Експортує в Європу. Дає людям роботу, платить всі податки і високу зарплатню.

 5. хай воно * там удобряє а тут не воняє*

 6. ці тролі і клоуни ще напишуть що Деревянчук це агент Кремля дебіли.Дочекаємось відповіді від областноі прокуратури державноі екологічноі інспекціі.В 2013 році екологічна інспекція закривала цей Грасс .

 7. Є документи, що земля ваша, то йдіть в суд, якщо ні, то нема чого верещати.

  • правильно, йдіть в суд і доводьте чия земля. Якщо немає документів, то я можу сказати, що то моя земля, мій прадід там жито сіяв.

   • якщо прадід жив і ви маєте якісь усні або письмові докази–ідіть до суду….не бійтеся відстоювати свої права….але зараз одним можна..а другим ні..ось у чому проблема…судді їздять на інфініті та мерсах…. привикли жити добре…тому –щоб було положено…потрібно доложити…

 8. для дебілів читайте земельний кодекс Украіни ст.119.

 9. зомбі вчителю. Оголоси призвища суддів.Тут про простих людей мова що іх Місцева влада хоче кинути.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.