Корнійчук ввів посаду додаткового заступника, якого ліквідував Ядуха

Новопризначений очільник Хмельниччини Олександр Корнійчук переглянув структуру апарату облдержадміністрації.

Про це зазначено у його розпорядженні від 29 квітня.

Зокрема, ліквідовано в апараті обласної державної адміністрації посаду консультанта (з питань внутрішнього аудиту).

Натомість з’явилася посада ще одного заступника голови обласної державної адміністрації. Таким чином, голова ОДА має першого заступника, двох простих і заступника-керівник апарату .

Крім того, Корнійчук прибрав зі структури апарату ради сектор з питань видачі документів дозвільного характеру, а також перейменував відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи у відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції.

Як відомо, у 2013 році тодішній голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха, відправивши на пенсію свого заступника з промисловості Миколу Катеринчука, ліквідував цю посаду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Кругом скорочують, в місті, наприклад, скоротили і ліквідували посаду першого зама. А ці збільшують штати. додатковий заступник це зарплата, кабінет, секретарка, авто. Три роки був один зам і нормально, а це треба ще.

  • Якщо робота ще одного зама підвищить ефективність роботи ОДА, то його зарплата це крапля у морі витрат

   • а як вимірюється ефективність роботи ОДА—ПІДСКАЖІТЬ ….А ТО НІХТО НЕ БАЧИТЬ НІЯКОЇ РОБОТИ ОДА…..( ділять та продають посади….хапають землю та будують хати (до прикладу Леся Стебло),,,,, кришують бізнес…)А РЕАЛЬНОЇ ….КОРИСНОЇ ДЛЯ ГРОМАДИ РОБОТИ НІХТО НЕ РОБИТЬ….ЛИШЕ ЗВІТУЮТЬ ПРО ТИПУ ЗРОБЛЕНЕ….СМІШНО….ЩОБ НЕ ПЛАКАТИ…

   • я пропоную десять замів і кожному заму ще по 3 зами. От тоді робота буде кипіти.

 2. А кого із заступників ліквідував? Ядуха?

 3. Согласно нового закона о госслужбе на все должности берут специалистов только через конкурс!!!!Почему его не обявляют,а назначают дебилов (Гуменного) исполнять обязанности,Куда смотрит антикорупционное бюро!!

 4. гуменного геть! досить дебілів та зеків!

 5. молодець Корнійчук!! працює!! а загородний – взяточник ще сидить без замів

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.