У хмельницьких тролейбусах на 100 платних пасажирів припадає 186 пільговиків – моніторинг

За результатами відстеження пасажиропотоку у громадському транспорті Хмельницького, який проводився на початку квітня, у тролейбусах на 100 платних пасажирів припадає 186 пільговиків. Таким чином, коефіцієнт становить 1,864 (до вивчення був 1,644).

Про це газеті “Проскурів” заявив директор комунального підприємства “Електротранс” Віктор Паламарчук.

В міських автобусах, які працюють у звичайному режимі руху, коефіцієнт співвідношення платних пасажирів до безплатних ще більший:  на 100 проплачених квитків припадає 311 пільговиків. Натомість у маршрутних таксі на 100 пасажирів, які платять за проїзд, припадає 49 пільговиків.

За даними виконуючого обов’язків начальника управління транспорту та зв’язку Сергія Шепурева, “Електротрансу” не відшкодовано витрати за перевезення пасажирів пільгових категорій автобусами, хоча  сума сягає вже 11 мільйонів гривень. Тим часом із 2,5 мільйона видатків,  закладених у бюджеті на 2016 рік  на пільговий проїзд автобусами, не витрачено ані гривні.

Додамо, що до вивчення пасажиропотоку були залучені спеціалісти міських управлінь транспорту та зв’язку, економіки, фінансового, праці та соціального захисту населення, а також представники громадськості.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.