Хмельницьким підприємцям покажуть, як шукати європейські інвестиції

25-26 травня у Хмельницькому відбудеться “воркшоп” для підприємців, де вони можуть представити свої проекти та ідеї, а італійські спеціалісти допоможуть їх адаптувати та систематизувати, згідно з вимогами євпропейських інституцій, які готові інветувати кошти у ці проекти.

Фактично це констультація для пошуку інвестицій, про яку розповіла начальниця управління економіки Хмельницької міської ради Оксана Новодон на спільному засіданні координаційної ради з питань розвитку підприємництва та ради з питань інвестицій.

За її словами, на цьому “вокршопі” підприємці зможуть краще зрозуміти, як саме необхідно працювати із пошуком європейських інвестицій. Під кожен окремий проект італійські спеціалісти пропонуватимуть джерела фінансування. Обежень у розмірі інвестування немає, оскільки джерела будуть різними.

Наразі охочих взяти участь у цьому проекті лише шість, однак до участі запрошують і інших. За детальною інформацією можна звернутись в управління економіки міської ради.

Пані Новодон наголосила, що конкретних критеріїв відбору немає: для старту достатньо лише детального опису проекту та приблизної суми необхідних інвестицій. Всю іншу інформацію для подальших звернень до європейських компаній, що займаються інвестуванням можна буде напрацювати на воркшопі разом з італійськими фахівцями.

Проекти які вже зареєстровані для участі у “воркшопі” стосуються led-освітлення, сонячних батарей, є декілька проектів з організації збору та переробки пластмаси, проекти з будівництва тепличного та рибного господарств. За словами Новодон, не всі проекти будуть реалізовуватись безпосередньо на території міста, однак всі ці підприємства хмельницькі.

Участь у “воркшопі” безкоштовна.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. “Чим би діти не забавлялися…?” Який дурень буде інвестувати свої кошти якщо ці піонери граються в депозити з бюджетними грішми, нищать малий бізнес, не створюють робочі місця??? новодон набралася “словей” європейських а методи роботи показово-популістські.

  2. ПОСКАКАТИ НА МАЙДАНІ !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.