Нардеп з Хмельниччини Мельник не бачить потреби у розміщенні аудіозаписів засідань бюджетного комітету

Заступник голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету Сергій Мельник (187 виборчий округ) не бачить потреби у розміщенні аудіозаписів засідань бюджетного комітету на офіційному сайті.

Про це у блогах УП пише Сергій Андрушко.

“Мені здається, питання не стільки в стенограмі. Народ що хоче бачити? Хто за, хто проти, а не хто і що говорив”, – сказав Мельник.

Автор блогу додає, що законодавчо, громадяни не можуть бути присутніми на засіданнях комітетів Парламенту. А з протоколів засідань конкретно бюджетного комітету вичислити хто саме голосував за, а хто проти – не можливо.

Загалом, лише 2 народних депутати висловилися на підтримку аудіозаписів. Депутат Юрій Левченко вважає, що це буде дисциплінувати комітет. А Іван Крулько каже, що розпорядження спікера парламенту “потрібно реалізовувати, та й все”.

При цьому, Андрушко наводить приклад британського парламенту, який розміщує відео усих своїх засідань.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Ну да, гроші красти привселюдно небудеш.

  2. Ну да, гроші красти привселюдно небудеш. Хіба ні Сергію Івановичу, електронні декларації теж непотрібні.

  3. Мельнику ещё очень нужны налоги с пенсий за которые он голосовал- а. Записи работы комитеты ему не нужны потому что змельничане не увидят и не услышат как он какбудто бы лоббирует наши интересы- что нам с того что он Зам глав бюдж комитета- пусть ответит на вопрос где он живёт в Киеве

    • В мельника під Києвом цілий маєток (поряд із Гладуняком), добре він піджився за часів мерства…., а зараз і за закони голосує такі що “покращують” життя.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.