Освітянські пертрубації у Хмельницькому: влада замінила 11 директорів шкіл і дитсадків

Хмельницький міський голова підписав нові контракти з 5 директорами шкіл, одним директором позашкільного навчального закладу та 5 завідувачами дитячих садочків.

Про це у “Фейсбуці” написав директор міського департаменту освіти і науки Роман Миколаїв.

Оновлення керівного складу стосується НВО №5 ім. С.Єфремова, НВК №7, СЗОШ №27, Гімназії №1 ім. В.Красіцького, СЗОШ №22 ім. О.Ольжича, Палацу творчості дітей та юнацтва, ДНЗ №1, ДНЗ №23, ДНЗ №24, ДНЗ №37 і ДНЗ №53.

Фото з "Фейсбуку" Миколаїва

Фото з “Фейсбуку” Миколаїва

Він зазначив, що критеріями оцінки профпридатності слугали вирішення проблеми, так званих «добровільно-примусових» батьківських внесків, уміння залучати позабюджетні кошти, запроваджувати нові освітні технології, вести господарську діяльність закладу.

“Серед звільнених керівників двоє з тих, кого було призначено новою владою минулоріч. Що свідчить про відсутність поняття «своїх і чужих» в політиці міського голови О.Симчишина”, – наголосив Миколаїв.

Він додав, що звільнені керівники дитсадочків перейшли на посади методистів, соціальних педагогів та вихователів.

В цілому, починаючи з 13 липня, закінчились контракти у 24-х керівників шкіл, 2-х позашкільних закладів та 33-х завідуючих садочків Хмельницького. 

Як писав НГП, минулого року у Хмельницькому зі скандалом відбувалося звільнення деяких керівників комунальних навчальних закладів.

 

Коротко про новопризначених очільників міських закладів освіти.

Ратушняк Святослав Петрович – директор Гімназії №1 ім. Володимира Красіцького. 1971 р.н., освіта вища (Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут), історичний факультет. Попереднє місце роботи – завідувач кафедри суспільних дисциплін в Хмельницькому обласному ліцеї-інтернаті в галузі з поглибленим вивченням наук. Працював також директором НВК №10 та заступником директора Технологічного багатопрофільного ліцею. Автор кількох монографій, активний учасник громадського життя міста, ініціатор долучення хмельницьких шкіл до проекту «Школа –територія прав людини».

Горенко Ольга Миколаївна – директор НВК №7. 1985 р.н., освіта вища (Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського), філологічний факультет. Попереднє місце роботи – заступник директора з наукової роботи Гімназії №1 ім. В.Красіцького. Також працювала заступником директора СЗОШ №230 м. Києва.
Андрощук Павло Петрович – директор СЗОШ №27. 1987 р.н., освіта вища (Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут ім. Тараса Шевченка), педагогічний факультет. Попереднє місце роботи – вчитель трудового навчання, креслення та інформатики в СЗОШ №27. Підготував неодноразових переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсів МАН з трудового навчання та технічної праці.

Трембовецька Ірина Володимирівна – директор НВО №5. 1976 р.н., освіта вища (Хмельницький Національний Університет), педагогіка і методика середньої освіти. Попереднє місце роботи – вчитель інформатики в СЗОШ №29. Також працювала керівником гуртка «Пішохідний туризм», виховала неодноразових переможців обласних та міських змагань з туризму серед учнівської молоді.

Гавронський Віталій Євгенович – директор СЗОШ №22 ім. Олега Ольжича. 1978 р.н., освіта вища (Технологічний університет «Поділля», Львівський національний університет ім. Івана Франка), радіоелектроніка та філологія. Кандидат технічних наук, доцент. Попереднє місце роботи – викладач спеціальних дисциплін Хмельницького політехнічного коледжу. Також працював жоцентом кафедри радіотехніки Хмельницького національного університету.

Гула Володимир Валентинович – директор Палацу творчості дітей та юнацтва. 1979 р.н., освіта вища (Кам’янець-Подільський державний педагогічний університет), історичний факультет. Попереднє місце роботи – ведучий телерадіокомпанії «Поділля-Центр». Також працював асистентом кафедри філософії та культурології Подільського державного аграрно-технічного університету. Автор та організатор відомих на Хмельниччині проектів «Брейн-Ринг» та «Битва шкіл».

Барчук Наталія Володимирівна – завідувач ДНЗ №1. 1971 р.н., освіта вища (Хмельницький гуманітарно-педагогічний інститут). Попереднє місце роботи – вихователь-методист ДНЗ 35. Також працювала вихователем ДНЗ №3 м. Ізяслав.
Юркова Інна Володимирівна – завідувач ДНЗ №23. 1982 р.н., освіта вища (Хмельницький гуманітарно-педагогічний інститут, Хмельницький Національний Університет). Попереднє місце роботи – інструктор з фізичної культури в ДНЗ 54.
Матвєєва Олена Олександрівна – завідувач ДНЗ №24. 1975 р.н., освіта вища (Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія). Попереднє місце роботи – вихователь-методист ДНЗ 38. Також працювала на посаді вихователя цього ж навчального закладу.

Слівінська Тетяна Олексіївна – завідувач ДНЗ №37. 1979 р.н., освіта вища (Хмельницьке педагогічне училище, Хмельницький Національний Університет). Попереднє місце роботи – вихователь-методист ДНЗ 40. Також працювала на посаді вихователя у ДНЗ 54.

Докторук Наталя Василівна – завідувач ДНЗ №53. 1985 р.н., освіта вища (Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія). Попереднє місце роботи – вихователь-методист ДНЗ №55. Також працювала на посаді вихователя-методиста ДНЗ 39.

Вакантними залишаються два місця завідувачів ДНЗ, а також контракт директора СЗОШ №22 ім. О.Ольжича вступить в дію з 9 серпня 2017 р.

Довідка НГП. У Хмельницькому є 42 загально-освітніх навчальних заклади та 47 дошкільних навчальних закладів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 29

 1. Це правильно, бо так змінюється стара система. Поборів, хабарів, внесків. вступних.

  • Яка система змінюється!!!? Ти про що? змінюються люди. чи за останній рік в садочках та школах батьки не “скидалися”? Скидалися, платили. і в садочках і в лікарнях, платять…

   • Зазначене вами до зміни системи не віноситься. Всіляка мзда і т.і.- це як ви знаєте з суспільствознавства- Базис, а все інше – Надбудова.

   • Брешеш, паскудо. я в міській лікарні не заплатила ні копійки. в березні за три тижні.

    • Цьому Анонімному раджу визначитись зі своєю статтю (Анонімний / не заплатила). Ато АТО націоналісти такі нетолерантні…

     • У всіх нациків замість голови срака і хвіст торчить))) Що тут дивного))

     • І не треба брехати про своє лікування в лікарні. В нашій лікарні не МАЄ психічного відділення, тому воно не могло там лікуватися в березні.

    • Слухай, патріотична бидлотіна, а ти часом не в курсі, що в одному з відділень в міській лікарні платять лікарю 200 грн з ліжка. це я тобі кажу, так як бубушка моя лежала,

  • В Палаці Творчості батькам вже повідомили про необхідність вносити батьківські внески на рахунок Палацу

 2. Старосинявська тергромадо бери приклад. О. Пузирук впроваджуй у систему освіти району отакі дієві заходи. На такому прикладі покращиться рівень знань учнів. О. Семчишин належний менед

 3. можна побажати новим керівникам плідної праці

 4. слава богу убрали это животное из первой гимназии -алкоголик взяточник и тунеядец

 5. А почему Томич оставили?!!! НВО №9-уж кто-кто , а эта “внески” еще как собирает, и на все…. в том чилсе на свой д.р.

  • Кого надо – того оставили. И неважно, что на “молодых” не тянут. Ну и новые кадры – “сильные”. Учитель информатики, инструктор по физкультуре, преподаватель техникума. Радует лишь возвращение Ратушняка – толковый дядька

 6. Ого! А почему Скоробагатый со Стеблом пикеты не делают? Боятся мера? Или Стебло защищает только свою подругу Чернову? И бегает постоянно в областной раде?Обратите внимание мер на эту персону,может она устала работать в своем центре? Тянет все в область!

  • Шаман прям,

   • Я вот тут подумал. если во время того ритуального танца, с бубном, пана Романа, пролетающая над ним ворона справила нужду прямо на него, это был бы знак свыше? Способствует такое событие реформированию на местном уровне качества образования? Может ли ворона, пролетев в нужное время, в нужном месте, справив нужду- повлиять на целую отрасль образования областного центра?

 7. Правильно пишеться “пертУРбація”.

 8. А може так треба?

 9. Головне,щоб оновлення відбувались якісні.Щоб були патріотами-украінцями.Щоб в минулому залишився весь негатив породжений радянщиною.Щоб не були заручниками у “політиків” – жидів. Ці зайди, як прийшли ,так і щезнуть. Є традиціі наших пращуріві і історія титульноі націі – украінців.

 10. Правильно, що змінюють

 11. Ша! Все спокійно – почалася підготовка до виборів…

 12. Як брали так і буруть!

 13. Поміняли, і вже в ДНЗ 24 скандал, нова завідуюча такого накрутила,що білшість батків хочуть її звільнення вже зараз!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.