Симчишин змінює 23 директорів шкіл і дитсадків. Упираються ще троє

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин під час прес-конференції для ЗМІ заявив, що не переукладатимуться контракти з 12 керівниками шкіл та 14 директорами дитсадків. Наразі їхній керівний склад оновлений на 70%.

“І навіть там, де не було розуміння колективу (після представлення нового директора – НГП), закінчувалося аплодисментами і тисненням руки. Жодного партійця зі “Свободи” не призначали. Відбір відбувався за фаховими показниками”, – сказав мер.

За словами Симчишина, проблемним залишається питання заміни керівників СЗОШ №6, ліцей №17 і ДНЗ №25. Там заплановані батьківські збори та зустрічі з педагогічними колективами.

Разом з тим, сьогодні колектив СЗОШ №6 намагався привернути увагу ЗМІ до внутрішніх кадрових пертрубацій. На їхню думку, 35-річний директор Андрій Попик три роки фахово управляє закладом: у рейтингу міських навчальних закладів згадана школа посіла 6 сходинку, а її вихованці працюють за німецькою програмою обміну.

Фото НГП

Фото НГП

Натомість начальник управління освіти Роман Миколаїв наголосив, що думку колективу буде враховано, однак рішення ухвалюватиме він як посадова особа. Додавши, що так прописаний закон про освіту.

Довідка НГП. У Хмельницькому є 42 загально-освітніх навчальних заклади та 47 дошкільних навчальних закладів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 54

  1. Дивно, як швидко Бурлик перетворився на ТІТУШКУ…

    • Бурлик тупий, тому він не розуміє, що зі своєю шантрапою він там виконував роль “тітушок”. а ось від наших сонцесяйних політиків- красномовців нічого дивного не очікував. Симчишин, наприклад ходив на збори вчительских коллективів, писав звернення тоді, коли Мельник звільнив декількох вчителів(в 2014 ніби) захищав директорів, виступав перед батьками та казав що влади робить не правильно. А ЗАРАЗ ТАКА САМА СИТУАЦІЯ, ТІЛЬКИ ВЛАДА ВЖЕ ВІН,СИМЧИШИН. І що? ТАК САМО ПОВОДИТЬСЯ!! ТО КОЛИ ВІН БУВ ЩИРИЙ?)))

    • якщо хтось хоче побачити тіпаж тих молодих, бидлуватих, тупих, та рьяно виконуючих доручення партійних керівників бійців каральних загонів ЧК то поглядіть на бурликів. Саме такі будуть нищити усіх інакомислячих, хто не згоден з їхнім керівницьтвом ворьем.

  2. Дивує позиція – звільнення директорів, починати потрібно із управлінь, Наприклад – Теофіполь – маніпуляції у відділі з батьківською платою в садочках, конкурси виграє один – сумнозвісний і багатофункціональний В.Лейві – паливо для котелень і мясо, а рідна сестра начальника відділу – директор школи на ставку і + ставка годин і вся родина в школі і т.д. Чим займається прокуратура, напевне шиє справи на дядька з іржавими патронами чи бабусю за 5 маківок

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.