Після скандалу і мітингу управління освіти змінило директора 17 ліцею

У Хмельницькому після ранішнього мітингу в підтримку діючого директора 17 ліцею Броніслави Бейдерман в другій половині дня управління освіти ухвалило кадрові зміни. Керівник Роман Миколаїв представив колективу нового директора Вадима Пірога.

Відповідне відео з’явилося в Youtube.

Миколаїв дав зрозуміти, що остаточно визначився з керівником цього навчального закладу після нинішніх перепитій.

Пан Пірог зауважив, що немає жодного стосунку до партії “Свобода” і готовий працювати винятково у професійній площині. До офіційного призначення працював завідувачем кафедри у кооперативному інституті.

Як писав НГП, хмельницький міський голова Олександр Симчишин раніше заявив, що не переукладатимуться контракти з 12 керівниками шкіл та 14 директорами дитсадків.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Той хто вчора найлільше волав про необхідність врахування думки громади, сьогодні просто насрав про свої слова

 2. Вчора люди прочекали пана Миколаєву з 9 ранку до 13 години, неодноразово телефонували йому. Але пану Миколаєву духу не вистачило вийти до людей. Зате після 14 години коли всі розійшлися він привіз нового директора. В пустому залі намагався його представити. Невже він не розуміє що цим своїм вчинком він принизив і цю людину.

  • Ольго, ніхто нікого не принизив. Новий директор абсолютно достойна людина. А те, що Миколаїв не відгукнувся на якісь там чиїсь дзвінки, також дуже правильно. Він не хлопчик за викликом, а начальник управління. Спланував свій робочий день по-іншому, а те, що Бейдерман зібрала масовку і істерила на шкільному подвір’ї, так це нікому не цікаво, крім тих кількох учителів, батьків і випадкових перехожих, які були учасниками дійства чи спостерігачами. Хмельничани підтримують такі дії міської влади і, зокрема, начальника управління освіти. Так, не всі підтримують. І це нормально, кожен має право на власну думку, на оригінальну позицію, але за ситуацію в освіті несе відповідальність начальник управління. Дайте йому можливість працювати. На 100% впевнений, що ці кадрові зміни внесуть позитив у навчальний процес, у педагогічні та учнівські колективи. Життя триває!

   • ядуха також коли планував свій день і на громаду просто часу не вистачало, лілька – ходила

   • Какая же короткая память у этих поцреотов. резко забыли как еще пару лет назад требовали всего и везде. Теперь действуют так же как прошлая власть. Поэтому,с них, еще больше спрос. они просто в очередной раз показали как у нас дурят народ, что бы к власти прийти.
    P.S. По поводу “кылькох вчителыв”… А приехал представлять нового директора кому- Смалю, начальнику ЖЕКа №1 и еще пару молодым трутням-партийцам?

    • З приводу попередньої влади – та хоть відправляла на пенсію пенсіонерів яким давно за… і як виняток молодих хабарників-ненажер. Зате директорів які достойно виконували свої обов’язки і досягли пенсійного віку відправляли на пенсію з усіма почестями (подяками, грамотами) – одним словом по-людськи.

   • А чим провинилась директор колегіуму ім.Козубняка? Скільки всього хорошого вона зробила для школи.
    І звільнилась вона по-тихому, без скандалів…
    яка людина показують її поступки.

 3. Дорогу молодим

 4. Де фекальне шествіє по случаю очерєдної перемоги???

  • а гнида смаль і тут свого носа запхав…що він може вважати…безмозглий нарваний баран…

 5. Всех кто руководил при рыгах нужно убирать. А еще есть завучи-ровесницы комсомола. Вообще среднее звено надо менять полностью, короля делает свита. Неплохо бы начать декомунизацию всей сферы образования. Не секрет, что много комсюков (секретари, завы, замы, инструктора и т.д.) засели именно в образовании, маленькие – в среднем, а “жирные” (гор, рай, обл партаппаратчики и разные комсюки) в вузах. Может пора браться за наши вышы?

 6. Варто тільки глянути на перекошене рило любого свободівця і стає зрозуміло що це оскажанілий сатаніст. Потрібно гнати всіх тих дявольських свободівців мітлою. Ви погляньте на того сатаніста симчишина, та воно перекошене з роду а наші рагулі ще його мером обрали. Тіштесь тепер, маєте мера сатаніста симчишина.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.