Загородній з Корнійчуком хочуть затягнути китайців інвестувати в хмельницький аеропорт

Керівництво Хмельницької обласної ради і облдержадміністрації провело перемовини з представником китайської корпорації «Sinohydro» Камілем Абдурахімовим щдо можливості інвестувати кошти в комунальне підприємство «Аеропорт «Хмельницький».

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Про це повідомляє сайт облради.

За словами голови обласної ради Михайла Загородного, необхідних 20-25 мільйонів гривень в обласному бюджеті на реконструкцію аеропорту поки немає. З державного бюджету теж поки не обіцяють ніякої підтримки. Тому залучення приватних інвесторів обласне керівництво вважає одним з оптимальних шляхів відновлення діяльності летовища.

Учасники засідання зійшлись на тому, що першочергово необхідно більш детально обговорити умови кредитування, підготувати необхідний пакет документів, розглянути та конкретизувати усі запропоновані пропозиції для подальшої співпраці по відновлення функціонування аеропорту.

Крім того, представники Китайської Корпорації «Sinohydro» спільно з т.в.о. першого заступника голови адміністрації Олегом Гуменним відвідали КП «Аеропорт», де оглянули підприємство та злітно-посадкову смугу аеропорту.

Як писав НГП, на сесії облради 29 березня депутати проголосували за створення робочої групи за участі депкорпусу, керівництва області та міста з метою визначення з подальшою долею летовища.

Довідка НГП. Після незавершеного ремонту злітно-посадкової смуги аеродрому у 2013 році, на що передбачалося 981,5 тис. грн, на злітній смузі утворилися вибоїни і ями. Це унеможливлює посадку літаків.

Крім того, в аеропорту забрали метеорологічне обладнання, без якого польоти неможливі.

Міністерство інфраструктури України констатувало: небажання місцевої влади відродити хмельницький аеропорт зумовило його теперішній складний економічний стан.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. то іван все мутить а не ці обоє

 2. Хватить сопл1 розводити, залучайте найшвидше 1нвестора !

 3. Та хоть чёрта Лысого!!! Главное побыстрей!!!

 4. Бабай ! Поскорей напугай этих пузатых пацанов !!!

 5. Та я сам пузатий пацан))

 6. “Після… ремонту злітно-посадкової смуги… утворилися вибоїни і ями” – это как? С такими ремонтерами как на фото никакие китайцы не помогут.

 7. думайте что пишите -что эти две бездари смогут сделать-посмотрите что они сделали в своей жизни -один киоск поставил в староконстантинове второй всю жизнь прожил в чемировцах работал директором пив завода-и что они делают сейчас посмотрите внимательно-какой аеропорт

  • Якась дивна у вас логіка. У вас, мабуть, всі погані. Якщо люди хочуть оживити те, що роками розтягували, це треба вітати. Вони все правильно роблять.

 8. Ум а от цікаво як часи міняють, колись я пам’ятаю коли будувався ТСЦ Поділля то однією з задач було розгрузити місто, забрати базар з центру міста та побудувати термінал для розтаможки ну як наслідок модернізувати аеропорт та розширити смугу. Тоді народу на базарі наші місцеві дядьки розказували що навизуть китайців і вони всіх залишать без роботи тут.
  Ну а зараз китайці то як спасеніє )))))))

 9. А тем временем:

  На территории Хмельницкого аэропорта обокрали самолет “АН-26”.

  Оборудование с самолета похитили на территории недействующего аэропорта вблизи Хмельницкого. Сообщили в СК ГУ НП в Хмельницкой обл. В ночь на 15 апреля вблизи с.Ружичанка Хмельницкого района, на территории Хмельницкого аэропорта произошла кража.

  “Неустановленные лица, путем повреждения двери, проникли в самолет “АН-26″, откуда похитили 4 блока управления самолетом”, – сообщают в облполиции. Правоохранители устанавливают стоимость похищенного имущества и обстоятельства преступления.

 10. Вот дураки, надо было угнать этот аероплан весь в Китай.

 11. Всі молодці ,але тільки одна людина може пободувати аєропорт – депутат Коля Харкавий! Мужик слова й діла .Сказав зробив.За такими майбутне. Його вибрали головою комісіі.Скоро у нас буде митний склад прямо у аєропорту!!!!

 12. Ті і базар запустять

 13. загородний нічо не вирішує_ Авторитет – 0

 14. харкавий професійний ворюга й прихвостень калетника !!!! все накрав на митниці- великий профі -кандидат наук з пристосування.тупий,як валянок.депутат обласноі ради по брехні й бредовим ідеям.майстер спорту по аєропорту.

 15. Не буде ніякого ремонту

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.