Підозрюваний у вимаганні Дерев’янчук – у СІЗО, а міська рада не може виселити його “боргову” ТОВ з комунального приміщення

Міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності Хмельницької міської ради безуспішно з середини 2014 року намагається стягнути борги з ТОВ “Схухіт” і виселити з орендованого приміщення.

Про це зазначено у листі МКП до міського голови, який потрапив “Незалежному громадському порталу”.

У 2011 і 2013 роках комунальники передали в оренду ТОВ “Схухіт” 186,2 кв.м і 162,5 кв. м під виробничу майстерню на вул. Купріна, 61.

17619470_1300257820061084_2095894517_n

17619708_1300257833394416_1675919751_n

Починаючи з серпня 2014 року, орендодавець за допомогою судів, виконавчої служби і правоохоронних органів пробує стягнути борги з оредної плати, земельного податку.

17671080_1300258453394354_299618414_n

На початок цього року рішення суддів не виконано через присутність в орендованому приміщенні невідомих осіб, котрі чинили опір. Міське комунальне підприємство наголосило, що приміщення використовується незаконно, а ТОВ “Схухіт” давно мало би його звільнити.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, фірма “Схухіт” зареєстрована у 2011 році на мешканця Хмельницького району Григорія Дерев’янчука. Основний вид діяльності – роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах.

схухіт

Як писав НГП, 27 березня прокуратура області, ВБКОЗ Управління Служби безпеки України в області та Головне управління Національної поліції в області викрили групу осіб з числа громадських активістів, які вимагали гроші. Серед затриманих був і Григорій Дерев’янчук.

Більше читайте у публікації “Бакси” на бензин – суд арештував хмельницьких активістів з альтернативою застави 100 тис. грн“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Виконавча служба – сопляки.

 2. ПОШЛИ КОНСЕРВЫ)))))))))..ПОЗНОВАТО((((…. ТАК ГРИША В ОТРИЦАЛОВЕ С НАЛОГАМИ АРЕНДАМИ И ПРОЧИМИ ПЛАТЕЖАМИ))))) ОН ТИПА РАЗДАВАЛ ПАСПОРТА “ЛЮДЫНЫ”…ЕМУ НАСРАТЬ НА ВАШИ ПОДАТКИ….ТАК ПАНИ УГРАК??? ТАК ПАВЛО?…ЭТО Ж ВЫ ПАНИ УГРАК ТАКУЮ ХЕРНЮ ГРИШЕ В ГОЛОВУ НАВЯЗАЛИ…А ОН ТЕРПИЛА ВАМ ПОВЕРИЛ…МОЖЕТ МЕДВЕДЧУК ВАШ ВАМ ПОМОЖЕТ….ХОТЯ ЕСТЬ И ПЛЮСЫ У ГРИШИ…ОН ЗАСУНУЛ ЭТУ ПОДЛУЮ ВЫКОНАВЧУ СЛУЖБУ))))…

 3. Думаю подземный переход с товарищами Калгофео-Кацемирами городу гораздо интересней. Но и там городская власть сопли распустила и не может выпихнуть жидов. А помещение на Куприна может и подождать. Профита для города там немного.

  • ВСЕ ТАКИ ЖИДЫ))))) ГОРОДСКАЯ ВЛАСТЬ ПРОВОДИТ “БИЗНЕС ФОРУМЫ”…”ФОНТАНЫ”” ТУАЛЕТЫ”…А ЮРИДИЧЕСКАЯ СЛУЖБА ЖУЕТ СОПЛИ ДАВНО…

   • володька, не демонструй зразки юридичної тупості. міська влада всі суди виграла, за виконання рішення судів відповідає виконавча служба, яка підпорядковується мінюсту. там працюють люди, отримують зарплату і мають виконувати рішення судів. чи міська влада має найняти зондеркоманду, щоб замість виконавчої служби викинути паршивого Грішку з приміщення????

 4. ПАВЛО БИЛЕЦЬКИЙ!!!! А ТЫ ПОВЕСИЛ “КРУТЫЕ НОМЕРА ГРОМАДЫ”НА СВОЙ КОНФИСКОВАННЫЙ ПАССАТ.?Я ЗАБЫЛ У ТЕБЯ ЕЩЕ МЕРС ЕСТЬ..ТО ТУДА ПОЦЕПИ..ТО ЖЕ СКАЖИ СПАСИБО УГРАК..В ТАКУЮ ХУЙНЮ ВЕРИТЬ..ЭТО ВЫ ГРИГОРИЯ В СЕПАРА ПРЕВРАТИЛИ … НУ И КОНЕЧНО НЕРАЗБОРЧИВЫЕ ПОЛИТИЧЕСКИЕ СВЯЗИ БЕЗ СРЕДСТВ КОНТРАЦЕПЦИИ..

 5. Директор ТОВ “Схухіт” ще той аферист. В 2000-х роках на себе як на фізичну-особу підприємця отримав кредит по державній програмі програмі розвитку малого бізнесу. Заставне майно незаконно продав і оголосив себе банкрутом. І таким чином держава втратила гроші. За нинішніми мірками це 10 000$ До кримінальної відповідальності так і не притягнули.

 6. Аферіст і в Африці аферіст! Поліція імпотенти, якби не СБУ це бидло і дальше бикувало безнаказанно.

  • От этого козла уже весь дом плачет. Мало того, что налоги не платит, так ещё и за отопление платить отказался зимой. За него что, пенсионеры должны платить? Скорее б его убрали из нашего дома. Все жильцы спасибо скажут.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.