E-декларація: маючи понад 8 млн. грн готівки, Корнійчук взяв позику 50 тис. грн у банку

Сумарний дохід нинішнього голови Хмельницької ОДА Олександра Корнійчука за 2016 рік не зазнав суттєвих змін порівняно з попереднім періодом.

Фото Віталія Тараненка

Фото НГП

Про це повідомляє сайт “Декларації” з посиланням сайт з електронними деклараціями, який вже кілька днів працює з перебоями.

Річна заробітна плата посадовця становила 129,9 тис. грн. На банківських рахунках у нього лежить 103,3 тис. грн. Також розмір задекларованої готівки губернатора становить 8,7 млн. грн.

При цьому, Корнійчук вказав в е-декларації, що торік узяв 50 тис. грн позики у “ПриватБанку”.

Крім цього, у власності керманича області є швейцарський годинник Breguet Classique вартістю 160 тисяч гривень, кілька земельних ділянок та житлових і нежитлових приміщень.

Дружина чиновника Оксана Корнійчук за минулий рік заробила 816,5 тис. грн від зайняття підприємницькою діяльністю, ще 49 тис. грн принесло відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав).

У фінустановах зберігає понад 600 тис. грн, готівкою має 3 млн. грн.

Окремо вона задекларувала 120 тис. євро, які позичила третім особам.

За рік автопарк сім’ї Корнійчуків недорахувався автівки “Fiat Doblo”, 2007 року випуску, але зберіг інших 4 машини: “Renault Kangoo”, 2008 р.в. і “Mitsubishi Pajero W”, 2008 р.в, які належать Олександру Олександровичу; “Opel Vivaro”, 2007 р.в. і “Toyota Land Cruiser”, 2013 р.в. – є власністю Оксани Сергіївни.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Жлоб одним словом.

 2. от нахєра людині годинник за 160 штук.

  • А пальцы веером на свиноферме делать?

  • Та ж не за ваші за своі купив той годинник. Попробуйте ризикнути усім своім майном, своім житлом і відкрити і налагодити бізнес. Може тоді буде щось зрозуміліше.

 3. ПАРАНОИК…КРЕДИТЫ ОН НАБРАЛ…ТЫ ЭТИ ФОКУСЫ ОСТАВЬ ДЛЯ ПРИЕЗЖИХ…СВОИ БАБКИ ОДОЛЖИЛ ЧУЖИЕ ВЗЯЛ….ОЙ ГОСПОДИ..

 4. Одна справа коли гроші заробив перебуваючи на владній посаді, абсолютно протилежна коли заробив власним бізнесом. Як послухаєш активістів нікчем , то стає вочевидь що їм потрібно повторення 1917 року, коли можна роздерти все.

 5. Так це ж позика. Позичене віддають. Законом не заборонено нікому. А його гроші зароблені ним самим. Він іх оприлюднив, то нащо його ображати? Хто показав своі всі статки з тих хто обурюється? Яккось нелогічно виходить. Або ми розумна нація, або ми істеричний, заздрісний натовп. Не буде людей, які вміють створювати підприємства не буде економіки, не буде краіни.

  • анонімний юрчик захищає свого босса!!!нехай би краще борги за вибори 2012 року повернули!!!

   • да- мені також грошей не віддали і 22 спостерігача з Хмельницького не отримали по 200 гривень. сума не така вже й велика для людини з такими статками. НАПИШІТЬ КУДИ І КУДИ ПРИХОДИТИ ЗА ГРОШИМА– ЗАПИТАННЯ ДО ГОЛОВИ ОДА.

 6. Дивiться за собою,так простiше жити!

 7. Вітаю
  Це означає інформувати громадськість про те, що пані Сінді Мур, кредит
  Ваш кредит надав фінансові можливості кожному, хто потребує будь-якого
  Фінансова допомога. Ми отримуємо кредит у розмірі 2%
  Фізичні особи, компанії та підприємства відповідно до зрозумілої
  Правила. Зв’язатися з нами сьогодні електронною поштою:
  Cindymoore8182@gmail.com

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.