Депутат Олуйко назвав інтервенцією появу донецького вишу у Хмельницькому

Депутат Хмельницької обласної ради від партії “За конкретні справи” Віталій Олуйко розкритикував заходження Донецького національного університету імені Василя Стуса на територію Хмельницької області.

Про це сьогодні він сказав, зачитуючи звернення ректорату області.

Його стурбованість пояснюється перевиробництвом на ринку праці назапитуваними професіями. Він зазначив, що замовлення вишів Хмельниччини вдвічі більше, ніж нині випускається учнів з навчальних закладів.

“Такі речі як надання довзолу на розробку документації Донецькому національному університету повинні спочатку обговорюватися в освітянському колі нашої області. Адже те, що відбулося, нагадує інтервенцію освтній ринок. Донецький виш готовий випускати фахівців по 28 спеціальностям. Чим же тоді займатимуться хмельницькі вищі навчальні заклади?” – запитав Олуйко.

Як писав НГП, голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук надав дозвіл Донецькому національному університету імені Василя Стуса на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок земель державної власності площею 0,383 га, яка розміщена на вул. Свободи, 36 у Хмельницькому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Олуйко сцить через певну власну зацікавленість сцука

  2. Олуйко тобі все мало, коли ти вже нажерешся ? Ти мерзота олуйко.

  3. Считаю ,что конкуренция ВУЗов – это двигатель научного прогресса.Чего бояться если ты,уверен в своем ВУЗе???????? И ко всему прочему – ЖИЗНЬ РАССУДИТ.

    • конкуренція ВУЗів… смішно звучить… диплом Донецького універа-звучить позорно…нікому такий диплом непотрібний!!!!

  4. Це пряма загроза нашим корумпованим вузам. Ось ХУУП де працював Олуйко зараз очолюється бувшими партократами, які викладали науковий комунізм, ганяли молодь по церквах і проповідували ленінізм, а ще не пускали студентів на майдани. Якщо в ХУУПі позвільняли людей бо начальству не вистачає на премії. Як вони можуть конкурувати з нормальним вузом? Така ж картина і в інших вузах області.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.