Бурлик: розтрощив “будку” в ОДА, бо вона заважала виборцям

Депутат Хмельницької обласної ради від ВО “Свобода” Віктор Бурлик пояснив свій вчинок, який пов’язаний зі знесенням пропускного турнікету і пошкодження боксу для охоронців у приміщенні обласної державної адміністрації.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

“До мене, як депутата Хмельницької обласної ради, неодноразово зверталися мешканці області зі скаргою на те, що вони не можуть безперешкодно потрапити до приміщення облради. Відповідно до всього цього, свої сьогоднішні дії вважаю виконанням рішення ради та волі хмельничан. Натомість, на мою думку, самовільне встановлення турнікету головою Хмельницької ОДА є перевищенням службових обов’язків. Гадаю, це було вчинено з хуліганських мотивів”, – наголосив обранець.

Він зазначив, що очільник адміністрації Олександр Корнійчук восени 2016 року самовільно встановив турнікет без узгодження з депутатським корпусом облради.

“Зі свого боку пану Корнійчуку можу лише порекомендувати поставити турнікет на вході до свого кабінету (або ж будку із собакою), якщо ж голова ОДА так остерігається чогось чи боїться бути ближчим до хмельничан”, – вважає Бурлик.

Більше на цю тему читайте у публікації “Будка” губернатора: хроніка одного погрому“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 41

 1. це капец цих свободівців пора вже закрити в клітку і показувати людям як в зоопарку вони ж дибіли

  • Хай це сволотобидло відшкодує повністю вартість нового турнікету та будки!

  • Тебе потрібно ізолювати щоб не поширював бацилу рабства . Бурлик все правильно зробив.

 2. Шановні сволотівці…. Ви реально заїпали всіх своїми виходками! А чи не здається Вам СВОЛОТОБИДЛО – що це вже переходить усі межі адекватної поведінки? Якщо ти про волю хмельничан – тоді наша воля щоб ти сволотобидло поїхало таке творити у файне місто Тернопіль – до свого Тягнибакса…

 3. Це майно громади зроблене на кошти платників податків. За пошкодження повинна бути відповідальність. Це справжня ганьба така поведінка так званих депутатів свободівців.

  • И вот тут вопрос. Из каких фондов хряк брал деньги когда собачью будку строил?

  • Це майно Корнійчука яке самовільно встановлене в фоє обласної ради, записане на фірму Темп і за підставним договором передено на зберігання ОДА.Хай би в себе в кабінеті зберігав.

 4. Я особисто вважаю, що Бурлику заважає його курячий розпухший від ракової пухлини мозок. Пора йому ту пухлину видалити, а разом і всю пухлину зі Свободи у моїй країні. Дії цієї наволочі сіють лише розкол у суспільстві, нечисть хоче віджати собі частину країни, зробити тут своє убоге князівство та правити ним ( так як на Даунбасі). То чим одні сепари кращі від інших?

  • Свобода молодці!

   • СЛАВА УКРАЇНІ!!!
    Якби не Свобода, України би вже не було.
    Сперматоцищи хрякові які тут пробують захистити цього виблядка – тікати будете разом з хряком через вікна

 5. Всім людям, зі здоровим глуздом, вже давно зрозуміло хто такі члени в.о. “сволота”. Пропоную обєднатись навколо питання заборони цієї ворожнечої організації на території Хмельниччини. Для початку хоча би зверненнням до обісраного хубернатора з вимогою про притягнення дебіла, робившого турнікет, до матеріальної відповідальності, а також звільнення начальника сраної поліції і обісравшихся поліцаїв, які споглядали на ці дії і нічого не робили.

 6. Ну що тут ще сказати!?! Справжній чоловічий вчинок, розтрощити пусту будку на камеру.
  Тепере я думаю наступним вчинком буде трощити будки колоборантів в АТО. Бурлику чекаємо тебе на нульовці ))))
  П.С. ти тільки не розказуй як ти воду возив як був в АТО ато смішно так що рука тягнеться до спускового гачка.

  • Слава Україні! Смерть ворогам!

   • Смерть розуму і мафам в ОДА ))))) В.Бурлик )))

    • Вам не вдасться закувати народ у кайдани! Свобода – понад усе!!!!!!!!!

     • Мені вас жалко. Зверніться до психіатра доки Ваша ідея” спасіння світу від агентів кремля” не довела Вас психлікарні, а в гіршому випадку до тюрми.

 7. …..да уж….а хто такой этот бурлик….это по ходу бык нагонявший…..и зачем ломать оно бабло стоит….

  • Скорее примитив, с ограниченными способностями мыслить))) работать, созидать,творить, приносить пользу, не его.волать, смерть ворогам, на ножи, трощить, палить это его. самое главное что тупой не понимает что нет РЕЗУЛЬТАТА. сколько уже трощит, палит, валает…

  • Вася а ти все грошима міряєш?. Корнея просили забрати “будку собачу” він не послухав -отримав.

 8. яке воно дурне.бурлик за тобой скарженцы плачут.верней за твоей продажной “свободой”.иди сходи к врачу.ты социопат.

 9. ось вам:
  http://stringer.media/novosti/3354-bobrovskaya-snesla-postavlennyy-oblsovetom-turniket-foto.html

  в.о. голови Одеської ОДА знесла турнікет встановлений обласною радою. 26 грудня 2016 року.

 10. Звернення до депутата обласноі ради Бурлика

  Шановний депутате!

  Оскільки нещодавно своіми діями Ви показали, що виконуєте усі звернення виборців, прошу Вас:
  1. Знести незакінчену будівлю на вул. Прибузькій у м.Хмельницький (т.з. Спорт-Сіті), так як ця будівля будується в рекреаційній зоні, і згідно з Генеральним планом міста іі взагалі там непередбачено.
  2. Знесіть незаконну будівлю в заплаві р.Південний Буг, про будівництво якоі чомусь затихли
  3. Знесіть свічку, яка знаходиться на перехресті вулиць Подільськоі та Грушевського, рішення про знесення якоі чомусь не виконується.
  Сподіваюся на те, що Ви відрегаєте на це звернення, оскільки Ви усюди стверджуєте, що виконуєте побажання виборців.

  • Підтримую пропозицію. Звертаюсь до ебанутого бурлока, чи бариги, чи як його по іншому назвати. Я теж народ, звертаюсь з проблемним питанням, убий свою маму-проститутку, бо вона народила й виховала ублюдка!!!!!

  • Не потрібно говорити про маму, а от про послідовність як кисень- треба, нехай Бурлик бере кувалду і гайда до Спорт-сіті! Там йому на декілька днів роботи, а то якась вибіркова справедливість у нього получається.

 11. Бурлик ти ЧМО,Свобобидло

 12. Бурлик молодець!!! а якщо хряк боїться людей,нехай до свого пеці тікає…на рошені за десятком турнікетів та сотнею охоронців може заспокоїться…

  • Бурлик – ідіот

   • бурлик, пока ты лепиш цырк для быдла, твои руководящие побратимы в 2016 году “помыли” 10 лямов денег хмельничан. ты чего не идешь в горсовет и там не бьешся лбом? А ! ты чего сволота про какие то будки (на хе..р никому не нужные и не мешающие, кроме активных юродивых) печалишся, ты там су…ка чуди. там деньги тырятся, а не в буде. но скорее всего какие то копейки перепадают тебе, так как ты тунеядец, а “есть в голову надо”

 13. Як добре, що здорових людей набагато більше ніж дебілів у вигляді бурлика. Це радує !!!!! Можливо ще рік і розумні люди загонять цих Шарікових із в.о. “сволота” назад у лікарні.

 14. Бурлик – агент кремля і путіна

 15. Молодець правильно зробив. Побільше б таких депутатів, як Бурлик.

 16. Всім заважала та будка!!! А тепер нехай відгукнуться ті кого не пропустили через той турнікети? Щось мені підказує що таких не буде. А цей весь цирк роздувають псевдо активісти, яких виперли з будівлі обласної ради.
  А на рахунок бурлика то позоресько дибільне.

 17. клоунада

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.