У Хмельницькому чиновники ЖКГ через фірму-“пустишку” прокачували мільйони на ремонт вулиць

Протягом 2016 року управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради уклало низку договорів на 10 млн. грн з фірмою «Палєстра», в якої немає ані обладнання, ані достатньо робочої сили.

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 3 березня.

Податкова перевірка з’ясувала, що за ТОВ “Палєстра” не зареєстровано ніякого рухомого та нерухомого майна, статутний фонд становить 1000 грн, чисельність працюючих – 7 чоловік. Підтверджуючі документи штатного розкладу, для виявлення кваліфікації трудових ресурсів та можливості виконання ними фактичних обсягів робіт по договорам відсутні.

При цьому, кошти отримані від УЖКГ, підрядна організація, перераховувала на рахунки підконтрольних суб’єктів господарювання ТОВ “Аль-Пром”, ТОВ “Мегаімекс”, ТОВ “Торней” з метою імітації господарської діяльності та замовлення нібито будівельно-монтажних та інших субпідрядних робіт, що пов’язані з виробничою діяльністю.

У матеріалах досудового розслідування зафіксовано, що зметою штучного створення конкурентного середовища в Управлінні ЖКГ та електронній системі “Прозоро” окремі види будівельних та ремонтних робіт з благоустрою вулиць та прибудинкових територій Хмельницького виконувались напряму ТОВ “Альп-пром”.

Так, з 1 червня до 30 веренся 2016 року ТОВ “Аль-пром” освоєло коштів в розмірі 594 тис. грн. Документальне підтвердження виконаних робіт оформлено за вищевказаною “схемою” за допомогою підконтрольних суб’єктів господарювання ТОВ “Торней”, ТОВ “Миренерго”, ТОВ “Мегаімекс”.

“Отже, отримуючи бюджетне фінансування за виконані роботи (послуги) посадові особи ТОВ “Палєстра” здійснювали документальне оформлення факту придбання товарно-матеріальних цінностей та інших нібито субпідрядних робіт у підконтрольних СГД з ознаками сумнівності для зменшення податкового навантаження з ПДВ, та переведення бюджетних коштів у неконтрольовану готівку”, – вважають правоохоронні органи.

За таких обставин посадові особи ТОВ “Палєстра” отримані кошти від управління ЖКГ в розмірі 2,613 млн. грн. через низку “посередників” переведено у готівку з метою особистого збагачення або на користь третіх осіб, чим завдано збитків міському бюджету на вказану ж суму.

Слідче управління Головного управління Нацполіції в області 12 січня 2017 року зареєстровало в Єдиному реєстрі досудових розслідувань кримінальне провадження за ч.3 ст.191 КК України (“Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”). Санкція статті передбачає обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “Палєстра” зареєстрована у липні 2015 року у Хмельницькому. Її теперішнім засновником і керівником зазначається Ольга Наумченко. До квітня 2016-го фірмою управляв Ярослав Гаврилюк зі Старокостянтинівського району.

На панові Гаврилюку записані ТОВ “Аль-Пром”, ТОВ “Мегаімекс” (там він співзасновник).

Підприємства “Миренерго” і “Торней” (київська прописка зі статутним капіталом 100 грн) належать Святославу Гаврилюку.

Як писав НГП, хмельницький міський голова Олександр Симчишин на початку березня цього року заявив, що управління ЖКГ здійснить ревізію проведного ремонту хмельницьких доріг минулого року. Зокрема, дослідять тендерні закупівлі, проаналізують діяльність асфальтного заводу та звірять документацію технічного нагляду.

“В усіх договорах прописана відповідальність підрядних організацій за ремонт доріг. Тож, їм доведеться власним коштом латати автошляхи. З деякими із них міська влада попрощається, тому що прослідковується безвідповідальне ставлення до виконаної роботи”, – пояснив Симчишин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 23

 1. “З деякими із них міська влада попрощається”…звичайно, вже хапнули лярви грошенят, а тепер – на дно. А ви – лохи і далі “прозорайте” та байки про особливість національного патріотизму хавайте

  • Так лохи обрали Симчишина, голодранець став поважною особою….і ось тепер “що маємо – те маємо”

   • лох це такі як ти. я не голосував за Симчишина і жалкую. якщо зараз будуть вибори буду голосувати і я і всі мої друзі. Бо бачимо зміни разючі.

    • Так ти не лох, ти гірше – ти кінь який за пайку лиже дупу свому шефу та пудрить мізки пересічним громадянам

    • тебе надо за обезьян голосовать. они хоть не “обманут когда плюнут в лицо”

 2. Палєстра не ремонтувала доріг, Палєстра ремонтувала прибудинкові території

 3. А наш областной кабаньчик ведь из старкона. И тут мальчиши плохиши как бы из старкона. Может в этом месте покопаться надо.

 4. Сенишин – договір суперфіцій, постраждав заступник…
  Семенишин – зловживання з нафтопродуктами і продуктами для АТО, постраждав заступник…
  Семчишин – через фірму-“пустишку” прокачували мільйони на ремонт вулиць, постраждає заступник?
  Се..се…се…не я і хата не моя!

 5. Все нормальок! Сейчас ещё начнут строить велодорожки…

 6. Чапайду уволили по соглашению сторон с вручением почетной грамоты.

 7. Грамота “почетная” (уточнение). А ногти стерпят.

 8. З метою збагачення привласнили 2,6 млн. Аяяяй. Ганьба! Так вони ще пограбували асфальтий завод, гранітний кар’єр, автозаправочну станцію і людям , які стелили той асфальт, тупо не заплатили. Вони бідолаги цілий рік
  за “спасіба” пахали. Волонтери – асфальтники. Ганьба!!!
  Виникає питання : яким чином “фірмі – пустишці” підписали акти виконаних робіт за роботи , які не виконані – ? Містика.
  І як в фейсбуці очільників зявилися фото відремонтованих дворі? Фотошоп , панове, фотошоп! Тільки , ось , як бути з мешканцями тих дворів , які були безмежно щасливі, що за стільки років можна пройти по дворі і не зламати шию?!

 9. армяни-волонтери, зробили за свої гроші прибудинкові території.

 10. То не армяни, то араби з Еміратів . Звідки в армянів гроші?

 11. Вся корупція із Старкону.Саме це місто є центром корупції у області! Корумпований мер, хапуга губернатор, фарбований лис голова РДА, голова районної ради у якого син вундеркінд в 25 років бізнес з мільйонами.НАБУ терміново в Старкон. Треба болото почистити!

  • Симчишин повний бодур, що дозволив парашутистам зі Старкону керувати Хмельницький ? Ні, просто дописувач Олександр сидить на зарплаті у Сема

 12. По – моєму тільки бовдурі можуть писати такі дишевенькі статтєйки .Головна мета – відвернути увагу від більш серйозних проблем зокрема Хмельницького ЖКГ. А саме – сходження асфальту разом зі снігом . Саме асфальту 2016. Того і написали про фірму – пустишку де працює сім чоловік. Доречі ,ця пустишка, зі всіх підрядників, найякісніше виконала ремонт прибудинкових територій. А ось про “непустишки” , куди забігли врази більші суми , чомусь автори статті не упомянули. І старконівський десант проти армянського просто курить збоку

 13. УЖКГ самостійно без “криші” в особі недомера, або його замів в житті не могло укласти ніяких договорів, да ще і на такі суми. В кого є голова на плечах, а не кастрюля повинен це розуміти. А в кого кастрюля то нехай і далі вірить у чистоту дерьмократичної влади під проводом недомера.

 14. Так, дiйсно управлiння ЖКГ само без вказiвки мера заключати договори не буде. На кого вказав Симчишин з Тим i заключили. Вiдкат знову ж таки пiшов у кармани мерii. A теперь шукають козла вiдпущення. Буцiм вони до цього не мають вiдношення i дуже ж хотять найти крайнього.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.