Корпус обласної дитячої лікарні доведуть пуття до 2019 року – проект рішення

Хмельницька облрада планує визнати будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні пріоритетним об’єктом на 2017-2019 роки.

Про це сказано у проекті рішення, яке виноситься на розгляд сесії 23 березня.

Також депутати доручать Хмельницькій обласній державній адміністрації при формуванні обласного бюджету на наступні роки максимально враховувати кошти на зведення корпусу обласної дитячої лікарні.

Контроль здійснюватиме постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення.

Як писав НГП, під час внесення змін до обласного бюджету на сесії 23 березня буде виділено 0 млн. грн на будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні та реконструкцію існуючого корпусу під поліклініку (І-ша черга – на 110 ліжок ХОДЛ на вул.Кам’янецька, 94 у Хмельницькому).

Довідково. Хмельницька обласна рада прийняла до розгляду електронну петицію щодо будівництва лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні, яка зібрала понад 1300 голосів при 1000 необхідних.

У петиції сказано, що у 2011 році було ухвалено Концепцію створення повнопрофільної Хмельницької обласної дитячої лікарні, яка повинна була реалізовуватись у три етапи: будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу на 110 ліжок на прибудинковій ділянці лікарні (перша черга будівництва); будівництво неонатального корпусу на 75 ліжок на території Хмельницької міської дитячої лікарні; а також реконструкцію існуючого стаціонарного корпусу під обласну дитячу консультативну поліклініку, стаціонарні відділення, харчоблок та овочесховище (друга черга будівництва).

26 січня 2017 року під час візиту на Хмельниччину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв підтримку з будівництвом лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.