Мерія Нетішина не довела суду, що реконструкцію ЦНАПу не треба було фінансувати

Виконавчого комітету Нетішинської міської ради програв суд місцевому ТОВ “ДАМАС і КО” щодо  визнання договору підряду на реконструкцію Центру надання адміністративних послуг на просп. Курчатова, 1 недійсним.

Нетішинський ЦНАП

Нетішинський ЦНАП

Таке рішення ухвалив Господарський суд Хмельницької області 9 лютого.

Предметом позову стали результати тендера від 26 листопада 2013 року, на підставі яких з ТОВ “ДАМАС і КО” підписано договір на реконструкцію, капітальний і поточний ремонт Центру надання адміністративних послуг. Загальна вартість робіт становила 2 млн. 322 тис. грн. Тендер відбувся за процедурою “закупівля в одного учасника”. Ремонтні роботи підрядник мав завершити до кінця грудня 2013 року.

Натомість мерія у суді наполягала, що на фінансування вказаного об’єкту було передбачено в бюджеті 435,5 тис. грн. Також позивач вказував, що оскаржуваний договір укладений із порушенням ст.2 ЗУ „Про здійснення державних закупівель, оскільки укладений в червні 2013 р., тобто до визнання відповідача переможцем закупівлі в одного учасника.

Суд відхилив доводи нетішинської влади, наголосивши, що рішення тендерного комітету не оскаржавались, в судовому порядку недійсними не визнавались. Крім того, органи уповноважені здійснювати контроль у сфері проведення державних закупівель після проведення перевірки зауважень з приводу проведених торгів чи заперечень не надали.

У судовому рішенні зазначається, що реконструкція ЦНАПу у Нетішині відбувалася на виконання доручення голови обласної державної адміністрації за підсумками розширеного засідання колегії облдержадміністрації 28 травня 2013 року.

У Плані фінансування робіт з реконструкції центру надання адміністративних послуг, що є додатком до договору передбачено, що джерелом фінансування є місцевий бюджет на суму 2,322,7 млн. грн. Фінансування розбивалося на два етапи: у IV кварталі 2013 року – 435,6 тис. грн.; у І кварталі 2014 року – 1,887,1 млн. грн.

Попри відсутність реєстрації у держказначействі платіжок з боку виконкому на проплату виконаних робіт підрядник “ДАМАС і КО” стягнуло борги через суд.

Згідно з даними ЄДР, ТОВ «ДАМАС і КО» засноване 21 червня 2011 року Валерієм Гловацьким і Ярославом Дулько.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.