Громадська рада Корнійчука визначилася з керівними органами

Громадська рада при Хмельницькій ОДА на першому засіданні обрала секретаря та двох заступників голови.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, заступниками стали Геннадій Домбровський (Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України) та Сергій Ковальчук («Хмельницький обласний благодійний фонд Благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч»), а секретарем  – Тетяна Дзюблюк (Хмельницька міська організація Українського товариства охорони природи).

Окрім того, учасники засідання створили робочу групу у складі трьох осіб, яка працюватиме над підготовкою проекту Положення про роботу громадської ради.

Нагадаємо, що під час відбору громадських організацій до громадської ради Хмельницької облдержадміністрації, що відбувся 23 лютого, у розпорядженні НГП опинилися списки організацій, де були спецальні помітки. У підсумку практично всі “сіяні” кандидати пройшли до нового складу громадської ради при ОДА.

24 лютого голова ОДА Олександр Корнійчук затвердив новий склад Громадської ради.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Ждем результатов.Но -недолго!

  2. Спрацював “лакмусовий папірець”, громадську раду очолили активісти громадських організацій-представники від “зацікавлених” сторін, проблеми які існуючи в області, це Негін, Сатанів, Полонне, Шепетівка. ..і велика кількість порушених кримінальних провадженнь.

  3. Журналюги, Ви такі журналюги. Громадська рада особисто Корнійчука, чи можливо Хмельницької ОДА? Змініть заголовок, він некоректний

  4. А ЗАЧЕПИЛО, А ГРОМАДСЬКА РАДА ТАКИ КОРНІЙЧУКА !

    “Подивишся навкруги — суцільна флора: що не начальник — то дуб, що не підлеглий — то пень, що не папір — то липа, що не секретарка — то ягідка.”

    (Андрій КОРЧИНСЬКИЙ)

  5. Да……давно не было слышно, что бы психбольные главврача выбирали.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.