У Хмельницькому почнуть фінансувати будівництво корпусу обласної дитячої лікарні

Хмельницька обласна рада запланувала виділити 10 млн. грн на будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні та реконструкцію існуючого корпусу під поліклініку (І-ша черга – на 110 ліжок ХОДЛ на вул.Кам’янецька, 94 у Хмельницькому).

Таке рішення буде прийнято під час внесення змін до обласного бюджету на сесії 23 березня.

У пояснювальні записці наголошується, що Хмельницька обласна дитяча лікарня має дитячу консультативну поліклініку, яка розрахована на 110 відвідувань за зміну. Матеріальна база обласної дитячої лікарні застаріла, не відповідає санітарно- гігієнічним та будівельним нормам та правилам – на 1 дитину припадає 3,0  кв. м при нормативі 6,5 км. м.

Проектно-кошторисна документація на новий лікувально- діагностичний корпус лікарні на 110 ліжок становить 99,2 млн. грн в цінах 2012 року.

Як писав НГП, Хмельницька обласна рада прийняла до розгляду електронну петицію щодо будівництва лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні, яка зібрала понад 1300 голосів при 1000 необхідних.

У петиції сказано, що у 2011 році було ухвалено Концепцію створення повнопрофільної Хмельницької обласної дитячої лікарні, яка повинна була реалізовуватись у три етапи: будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу на 110 ліжок на прибудинковій ділянці лікарні (перша черга будівництва); будівництво неонатального корпусу на 75 ліжок на території Хмельницької міської дитячої лікарні; а також реконструкцію існуючого стаціонарного корпусу під обласну дитячу консультативну поліклініку, стаціонарні відділення, харчоблок та овочесховище (друга черга будівництва).

26 січня 2017 року під час візиту на Хмельниччину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв підтримку з будівництвом лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.