Член громадської ради Хмельницької ОДА каже, що ні сном. ні духом не чув про “договорняки”

Член новоствореної громадської ради при Хмельницькій ОДА Геннадій Домбровський (також входив до ініціативної групи, яка відбирала документи з формування нового складу дорадчого органу – НГП ) пояснив свою думку того, звідки взялися списки із “зірочками”, за які потім проголосували присутні представники інститутів громадянського суспільства.

Про це він сказав у коментарі НГП.

“Про ці списки нічого не знаю, я їх побачив в Інтернеті. Взагалі, списки учасників зборів  були оприлюднені на сайті облдержадміністрації за 3 дні до зборів, знову ж таки це вимога постанови. Їх міг і скопіювати,  і  роздрукувати хто завгодно. Кожен опрацьовував ці списки і визначався”, – зауважив він.

Разом з тим, Домбровський припустив, що на стадії прийняття документів приходили представники громадських організацій групама і, мабуть, між собою всі спілкувались, домовлялись.

“Ми цього заборонити не можемо, та й ніде немає такої заборони. Багато хто з громадських активістів знають один одного, от і домовлялись”, – вважає він.

Що стосується тих громадських організацій, яких не допустили до установчих зборів, Домбровський заявив: 7 ГО відсіяли через те, що їхні кандидати  є депутатами місцевих рад, представниками органів влади та органів місцевого самоврядування; 2 організації знаходяться у стані припинення; 27  інститутам  громадянського суспільства відмовлено у зв’язку із не усуненням недоліків; 20  організаціям відмовлено через те, що вони здійснюють свою діяльність на територіях інших областей.

Нагадаємо, що під час відбору громадських організацій до громадської ради Хмельницької облдержадміністрації, що відбувся 23 лютого, у розпорядженні НГП опинилися списки організацій, де були спецальні помітки. У підсумку практично всі “сіяні” кандидати пройшли до нового складу громадської ради при ОДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

  1. В Корнийчука все назначения и конкурсы происходят по предворительной договоренности.Тот кто должен победить знает наперед потому ,что он проплатил себе должность.А все эти конкурсы просто цырк-шапито.Возмите хотябы статистику последних несколько месяцев.Как ведут себя претенденты-победители:нагло,самоуверенно.Вакансии заполняются людьми которые очень далеки и непрофесиональны в работе.Высоко квалифицированные специолисты заваливаются на собеседовании и выставлянии баллов.Поэтому ЛЮДИ не возмущайтесь почему у нас так!!!!!!Живем по новому!!!!!!!!!

  2. В якому конкурсі Ви особисто приймали участь? Куди не пройшли?

  3. Лично я не участвувала.Но все говорят об этом и знают конкретные случаи.Я считаю,что громадська рада должна контролировать все эти процессы и представитель должен быть на каждом конкурсе.Вести видео наблюдение всех ответов а потом их опубликовывать.Тогда будет возможность пройти умным людям.

    • цілком погоджуюся… все повністю треба знімати на відео!!! по іншому з корнійчуком не можна!!! дістали ці договорняки!!!

  4. На сайте администрации есть информация что 2-3 марта пройдет конкурс на начальника ЖКХ .Вот и посмотрим будет ли договорняк!!!!!

  5. Дурбеликів так і менше не стає.

  6. Цирк пишется с буквой И.

  7. Віталій, знаєш коли злоій обкрав сусідську квартиру і через пару днів його запитують чи знає ві хто сусіда обікрав, ну як подібно на цю статю.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.