В Апеляційному суді визначилися із заступником голови і суддями-секретарями

Сьогодні відбулися збори суддів Апеляційного суду Хмельницької області.

Як повідомляє прес-служба суду, на порядку денному стояло питання про обрання заступника голови суду та суддів-секретарів судових палат.

“Справа в тому, що попередні судові очільники пішли у відставку і назріла необхідність обрання нових”, – посянили в Апеляціному суді.

Тож на зборах заступником голови суду обрали Інну П’єнту, а суддями- секретарями судових палат з розгляду цивільних  та кримінільних справ, відповідно, Олега Ярмолюка та Сергія Болотіна.

Як писав НГП, 8 вересня головою Апеляційного суду Хмельницької області було обрано суддю судової палати з розгляду цивільних справ, члена Ради суддів України Анатолія Марцинкевича.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Марцынкевич во время Майдана чудил в Киеве, провернул массу вещей – квартирку приватизировал за один день, успел чкурнуть от люстрации из Высшей Рады Юстиции в Киевский суд, а оттуда – на Родину, в Проскуров (хотя его настоящая Родина – задрипанная Соколивка Ярмолинецкого района). Старшего его сынка вроде бы люстрировали, а младший зажигает в миськрайонном суде… Вот бычары и оккупировали все лучшие места в городе, достаточно вспомнить семейку Проданов и жлобяр с Хозяйственного суда: Радченю, Гладюка, Гладия, Танасюк, Матущака и многих других гноераскидателей колхозных времен СССР! Назад, в колхоз родной! Там надо хозяйство поднимать!

  2. Вася ти явно юрист зі стажем, але не назвав всіх прізвищ. Хто хоть раз був у судових інстанціях знає, яка там гнітюча обстановка, коли практично ніколи судові засідання не розпочинаються вчасно і це при тому,що судді не знаходяться в нарадчих кімнатах, а просто морозять учасників процесу безкінченими переносами розгляду справ даючи зрозуміти сторонам, що треба головуючих чимось зацікавити. Яка різниця хто там голова суду чи заступник, оскільки всі вони “мазані” і їх чим скоріш треба звільняти та давати дорогу молодим.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.