У Старокостянтинові збирають екологічний мітинг

У Старокостянтинові 28 вересня на 10 ранку біля міської ради відбудеться мітинг за збереження екології в місті.

Про це йдеться у листівках, які кілька днів назад з’явились на вулицях Старокостянтинова, пише сайт “Старокостянтинів небайдужий”.

У різних частинах міста активісти інформують жителів міста та закликають мешканців прийти на мітинг.  За словами організаторів, попередньо вони вбачають проведенням мітингу досягнути кілька цілей.

А саме – привернути увагу громадськості до проблеми акумуляторного заводу в більших масштабах і змусити екологічну інспекцію вжити передбачених законом заходів та призупинити роботу підприємства.

Окремо, учасниками мітингу також не виключають перекриття автомобільної дороги.

Нагадаємо, проведення перевірки діяльності акумуляторного заводу екологічною інспекцією вимагала громада після того, як депутати виявили ціле озеро з відходів на території заводу.

Пізніше Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області встановила перевищення вмісту свинцю в ґрунті у 160 разів більше норми. За це екологи нарахували акумуляторному заводу у Старокостянтинові 25,5 тис. грн збитків за порушення природоохоронного законодавства.

Як писав НГП, 5 вересня депутати Старокостянтинівської міськради провелипозачергову сесію, присвячену діяльності акумуляторного заводу.

За відомостями відкритих реєстрів, ТОВ «Мегатекс Індастріал» є дочірнім підприємством ТОВ «Мегатекс», яке знаходиться у місті Костянтинівка Донецької області. Засновником обох компаній є Юрій Шапран, депутат Донецької обласної ради від Партії регіонів.

За даними сайту ОРД, Юрій Шапран є партнером колишнього першого віце-прем’єра команди Януковича Сергія Арбузова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.