На Хмельниччині за січень-жовтень борги із зарплат скоротилися на 19,4%

На 1 листопада 2015р. у Хмельницькій області загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати становила 6,8 млн.грн., що на 19,4% менше, ніж на початок року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Основна частка боргу із виплати заробітної плати (40,7%) припадала на підприємства промисловості, 27% – транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, ще 18,8% – будівництва. З кожних 100 невиплачених гривень 32 заборгували своїм працівникам підприємства Хмельницького та 23 – Полонського району.

У структурі загальної суми заборгованості 45,6% утворено на економічно активних підприємствах, 53% – на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2014р. та попередніх роках.

Вчасно не отримали заробітну плату 0,7 тис. працівників економічно активних підприємств, або 0,3% від загальної кількості працюючих. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 4387,46 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. ,Блеф повний: на комунальному підприємстві “Хмельницькбудзамовник” заборгованість за останніх шість місяців збільшилась вдвічі однак це не приймається до уваги.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.