У Хмельницькому відкрили найкращу судову залу в Україні

Сьогодні в Апеляційному суді Хмельницької області урочисто відкрили три нові судові зали. Вони використовуватимуться для слухання кримінальних справ. Тепер засуджені під час засідань не будуть перебувати “у клітці”. Лава підсудних обладнана і захищена 18 мм куленепробивним склом. У суді відзначають, що це приміщення і система інших – одна з найкращих в Україні.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Раніше на цокольному поверсі адміністративного суду була їдальня. Впродовж 8 місяців її перетворювали у судові зали та інші спеціальні приміщення.

“Ми розпочали ремонт з двору. Огородили його повністю. Тепер спеціальний автомобіль заїжджає у двір, підїжджає до дверей і заарештованого одразу проводять в кімнату, де він очікуватиме засідання суду. Для цього є сім камер. Ми спеціально зробили так, щоб у затрманих не було контакту з населенням в коридорах. Щоб не було тортур і проходжень в наручниках”, – зазначив керівник апарату Генадій Крупельницький.

Вартість ремонту одного судового залу становила близько 80 тисяч гривень. Кошти були виділені з державного бюджету та спецфонду держбюджету.

Окрім судових залів, відкрили нові нарадчі кімнати, приміщення для тимчасового утримання засуджених та навіть обладнали місце для службового собаки. На відремонтованому поверсі розглядатимуться лише кримінальні справи.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.