На Хмельниччині трохи більше третини підприємств допустили збитків на суму 3,2 млрд. грн

За січень-вересень цього року 65% великих і середніх підприємств Хмельницької області працювали рентабельно та одержали 939 млн. грн. прибутку. Рештою підприємств було допущено 3,205 млрд грн. збитків і це негативно вплинуло на загальнообласний показник.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, фінансовий результат (сальдо) підприємств області становив 2 млрд. 266 млн.грн. збитків (проти збитків у сумі 2 млрд.грн. за січень–вересень 2014р. та 2 млрд. 217 млн.грн. за січень–червень 2015р.).

Найгірший фінансовий результат (2 млрд. 138 млн.грн. збитків) спостерігався в промисловості, де збитково працювали 33% підприємств (у січні–вересні минулого року збитки промислових підприємств становили 1 млрд. 827 млн.грн., у січні–червні поточного року – 2 млрд. грн.).

Вагомих збитків також зазнали підприємства сільського, лісового та рибного господарства (92 млн.грн.), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (73 млн.грн.).

Із найкращим фінансовим результатом завершили 9 місяців 2015р. підприємства оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, які одержали майже 27 млн.грн. прибутку та підприємства будівництва – 11 млн.грн.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.